İstediğin Kişiye Soru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana kısa ve öz bir cevap, Geçiyorsun Bilgisayar'a açıyorsun Hikayesi iyi olan bir oyun sonrasında bütün düşüncelerini unutuyorsun.
Şunu bir ben yapamıyorum. Önceden bilgisayarım iyi değildi. Pek oyun oynayamıyordum, ama oynamak istiyordum. Ortalama bir bilgisayar topladım, ancak artık o kadar oynayasım yok. Oyunların pahalı olmasını geçtim, oynayasım da gelmiyor. Origin 1 ay Basic Acces verdi, indirmediğim oyun kalmadı hoşuma gitmiyor. Xbox Game Pass, Epic Games'in bedava oyunları, yine de bilgisayarı açınca sıkılıyorum.
Ayrıca hikayeli oyunlar da online oyunlar da beni eğlendirmiyor nedense. Ruhsuzlaşmaya başladım sanırım.

Beni profilimdeki fan olarak görüyorsan 2250RPM. Ayrıca RGB ışıklarım var. İnsan olarak görüyorsan kafamı 120 derece döndürebiliyorum her insan gibi.

Öğrenciyim ama aynı zamanda ufak çaplı ticaret yapıyor(dum), şimdi yine başlıyorum.
Hocam yılan dansı yapabiliyor musun? RPM hızın fenaymış gel benim işlemci fanım ol sana sınırsız elektrik vaad ediyorum🤣🤣
Yeni Call of Duty al diyenler?
Yapıştır reis, Ancak indirimdeyse al :D
Şunu bir ben yapamıyorum. Önceden bilgisayarım iyi değildi. Pek oyun oynayamıyordum, ama oynamak istiyordum. Ortalama bir bilgisayar topladım, ancak artık o kadar oynayasım yok. Oyunların pahalı olmasını geçtim, oynayasım da gelmiyor. Origin 1 ay Basic Acces verdi, indirmediğim oyun kalmadı hoşuma gitmiyor. Xbox Game Pass, Epic Games'in bedava oyunları, yine de bilgisayarı açınca sıkılıyorum.
Ayrıca hikayeli oyunlar da online oyunlar da beni eğlendirmiyor nedense. Ruhsuzlaşmaya başladım sanırım.
O zaman bisiklet al her gün amaçsızca sür, Belki işe yarar.

Canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Arkadaşlarımla konuşurken biriside aynı durumu yaşadığını söyledi. O daha önce araştırmış kendisinde disleksi hastalığının belirtileri olduğunu söyledi. Aynı belirtiler bende de vardır. Şimdi onu düşünüp psikolojik rahatsızlık geçirme aşamasındayım.

Hocam yılan dansı yapabiliyor musun? RPM hızın fenaymış gel benim işlemci fanım ol sana sınırsız elektrik vaad ediyorum🤣🤣

Yapıştır reis, Ancak indirimdeyse al :D

O zaman bisiklet al her gün amaçsızca sür, Belki işe yarar.
Dostum zaten bisikletim var. Ama kış geliyor, soğuk. Onu bile yapmak istemiyor insan soğukta.
Ayrıca tek başıma bisiklet sürmek hiç hoşuma gitmiyor nedense. Ama insanları da sevmiyorum. İnsanın kendisiyle çelişmesi...
Tek giriyorsanız olabilir. Ya da artık oyun oynamak yerine oyun yapma vaktiniz geliyordur.
Evet tek oynuyorum genelde. Tek eğlendiğim oyun LoL, o da 1-2 maç sonra tilt olunca bitiyor.
Yaşım 17, oyun yapabileceğimi sanmıyorum. Çok öğrenmek istiyorum, ama adım atamıyorum. Öğretecek birileri yok. Ülkemizde bilişime değer verilmiyor.

Canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Arkadaşlarımla konuşurken biriside aynı durumu yaşadığını söyledi. O daha önce araştırmış kendisinde disleksi hastalığının belirtileri olduğunu söyledi. Aynı belirtiler bende de vardır. Şimdi onu düşünüp psikolojik rahatsızlık geçirme aşamasındayım.
Yaş kaç bilmiyorum ama bir amacınız var mı herhangi bir konuda? Amaçsızlık insanda böyle etkiler yapabiliyor.

Çok öğrenmek istiyorum, ama adım atamıyorum. Öğretecek birileri yok. Ülkemizde bilişime değer verilmiyor.
Udemy'den C# veya Unity kursları alıp ilerleyebilirsin. İlla biri senin ayağına getirecek diye bir şey yok. 29 Kasım'a kadar kurslar 25 TL.

Yada benim gibi Unity yerine CryEngine öğrenmeye çalışabilirsin.

@M50B28 takıyorsun kapüşonlu hırkayı, dışarıya çıkıp kulaklıkla en sevdiğin şarkıları açıp yağmurlu havada geziyorsun.
Abi bu fikri daha önce duydum arkadaştan ama beni daha çok sıkıntı basar yalnızlık beni daha kötü yapıyor ama deneyeceğim mantıklı geliyor.
Sana kısa ve öz bir cevap, Geçiyorsun Bilgisayar'a açıyorsun Hikayesi iyi olan bir oyun sonrasında bütün düşüncelerini unutuyorsun.
Multiciyim ben hocam nedense bağlanamıyorum ben. En iyisi Half Life 1'i Türkçe yama ile tekrar anlayarak bitireyim.
Güzel soru. Benimde aklımdan geçiyordu. Ama ben daha önce silah poligonuna gitmiştim. Biraz iyi gelmişti.
Bu hiç aklıma gelmemişti
Kimsenin olmadığı ortama geçiyorum ve küfrediyorum. Kafamı dağıtmak için biraz telefona bakıyorum, biraz kitap okuyorum. Yatmadan önce dizimin kaldığım bölümünden biraz izliyorum. O sırada kafam tamamen dağılmış oluyor. :)
Kötü örnek olmayalım ama fiziksel olarak gerçekten rahatlattığına inanıyorum küfrün. :) Dizi konusunda da moralim bozuk How I Met Your Mother izliyorum bitmek üzere...

Kötü örnek olmayalım ama fiziksel olarak gerçekten rahatlattığına inanıyorum küfrün. :) Dizi konusunda da moralim bozuk How I Met Your Mother izliyorum bitmek üzere...
Friends dizisine başlayabilirsin. Tabi onun boşluğunu da HIMYM ile doldurmaya çalışmıyorsan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı