Sevilen Kişiye Açılma

Jorji Costava

Kilopat
Katılım
19 Aralık 2015
Mesajlar
3.610
Makaleler
5
Çözümler
31
Düşüncen o kadar yanlış ki kardeşim, 10.sınıftan beri aynı kız ile birlikteyim, şuan 12 bitiyor işte... Daha bir kere bile ayrılmadık. Karşılıklı ilişkiler bunlar, iki kişiye de bakıyor, üzüleceksin diye bir şey yok.
Aynı üniversiteyi tutturamadığınızda, farklı şehirlerde yaşamak zorunda kaldığınızda %90 o ilişki bitecek. Ha inşallah bitmez, inşallah vay be diyeceğimiz bir ilişkin olur ama tecrübe ettim ben bunları.
 

LeViAcKeRMaN

Hectopat
Katılım
16 Aralık 2017
Mesajlar
3.205
Çözümler
11
Yer
KaPTaN LeVi
Açılmak büyük bir hata olur. Ya hep ya hiç aslında hiç demektir. O yüzden sevgili gibi davranabilirsin böylece onu test edebilirsin. Senden hoşlanıyorsa saten tepki vermez. Yoksa seni tersler sana kötü davranır umursamaz olur. Sonra saten biz neyiz sorusunu sorarlar genelde.

Kadınlar heykelleri dikilecek iyilik melekleri değiller. :) O yüzden duygularına karşılık beklemek hata olur.
 
KS
KS
swooN#

swooN#

Hectopat
Katılım
8 Haziran 2017
Mesajlar
275
Üzüldüm ama unutmayın her şey bitmedi yalvarırım depresyona falan girmeyin. Ayrıca nasıl sordun, ne cevap verdi ve tavrı nasıldı?
Yok depresyona filan girmek yok fakat tavrı kesindi. Sorma şeklimi önce yanlış anladı ardından toparladım. Kısaca daha bir şey olmaz işte net bir tavır takındı. Ama olsun sonuçta benim hissetmediklerimi bana hissettirdi yani ilk göz ağrım gibi bir şey ilk defa birini bu kadar çok sevdim. Ne diyelim allah onun gönlüne göre versin. Pişman değilim söylediğim için.
 

Yeni konular

Yukarı