İstediğin Kişiye Soru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Udemy'den C# veya Unity kursları alıp ilerleyebilirsin. İlla biri senin ayağına getirecek diye bir şey yok. 29 Kasım'a kadar kurslar 25 TL.

Yada benim gibi Unity yerine CryEngine öğrenmeye çalışabilirsin.
Udemy'den ücretsiz kurslardan Python öğrenmeye başlamıştım. Çok kısa sürdü maceram. Visual Studio kullanıyordu izlediğim adam, ve sürekli hatalar veriyordu. Sinir olmuştum. Başkası da PyCharm kullanıyordu, onunla biraz kullandım. Güzel ancak devam edemiyorum. İradem zayıf biraz.
Şu Python rehberini de kullandım biraz, güzel. Belki birisi görür de işine yarar.

@Shimada Sensei dizüstü bilgisayar işi ne oldu? Geçen konunun altında soracaktım ama konu dağılmasın dedim.

Forza güzel oyuna benziyor ama iki eksik var:

1- Oyunu oynatacak sistem
2- Direksiyon seti

Ben gidip Dualshock 4 hareket algılıyacası ile Gran Turismo Sport oynayayım 😒
Bende ki sistem 70-80 FPS oynatıyor, İ3-7100 RX 570 4 GB 12GB RAM. Ancak Direksiyon setsiz çok zevkli olmuyor katılıyorum, Ancak 2500 TL'yi sadece set'e vermek istemiyorum açıkcası.

Bende ki sistem 70-80 FPS oynatıyor, İ3-7100 RX 570 4 GB 12GB RAM. Ancak Direksiyon setsiz çok zevkli olmuyor katılıyorum, Ancak 2500 TL'yi sadece set'e vermek istemiyorum açıkcası.
İkinci mouse ile en fazla 50 liraya patlar. Ama logoyu Tesla logosu şeklinde yaparsan daha mantıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel bir sistem aslında benim için çok iyi bir sistem diyebilirim.

Amazon üzerinden Logitech G29 ve Shifter 220 dolar civarına alınabiliyor ve Türkiye fiyatına göre çok uygun oluyor alınacaksa o şekilde alınabilir alınacaksa.

Güzel bir sistem aslında benim için çok iyi bir sistem diyebilirim.

Amazon üzerinden Logitech G29 ve Shifter 220 dolar civarına alınabiliyor ve Türkiye fiyatına göre çok uygun oluyor alınacaksa o şekilde alınabilir alınacaksa.
Şahsen yine pahalı geldi, Ancak bu yazın sonunda 2500 Dolara sistem toplama olasılığım olacak o zaman belki listeme eklerim.

Hayat nasıl mı gidiyor? Kafasına göre takılıyor işte. Ne çok iyi, ne de çok kötü. Orta şekerli.

İnsan sağlığını kaybedince sağlık dışında hiçbir şeyin bir önemi olmadığını anlıyor. Kulak çınlamasına hâlâ bir çözüm üretemeyen bilim dünyasına ve doktorlara teessüf ediyorum.

Hayat nasıl mı gidiyor? Kafasına göre takılıyor işte. Ne çok iyi, ne de çok kötü. Orta şekerli.

İnsan sağlığını kaybedince sağlık dışında hiçbir şeyin bir önemi olmadığını anlıyor. Kulak çınlamasına hâlâ bir çözüm üretemeyen bilim dünyasına ve doktorlara teessüf ediyorum.
Haklısın, Ancak bu gerçek bir sorun değil ki? Kulak çınlaması geçicidir.
İkinci mouse ile en fazla 50 liraya patlar. Ama logoyu Tesla logosu şeklinde yaparsan daha mantıklı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İyi bir yöntem ancak, Çok rahatsız edici gibi duruyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı