İstediğin Kişiye Soru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçici mi? Bende 5 senedir çınlıyor da... Benimki geçici olan türden değil maalesef.
Geçmiş olsun, Belirli bir rahatsızlığınız var mı? Kulak çınlamasını tetikleyebilecek türden.

Oynamayın seviyorsan neden alınması o kadar para varken 🙂
Aklımda var, G29 ve Shifter'ını alabilirim. Özellikle Euro Truck Sımulator 2 MP için işime yarar gibi gözüküyor :), Tavsiyen için teşekkürler.

Aklımda var, G29 ve Shifter'ını alabilirim. Özellikle Euro Truck Sımulator 2 MP için işime yarar gibi gözüküyor :), Tavsiyen için teşekkürler.
Hem fiyatı iyi hem kaliteli daha ne olsun kısaca alınabilir bir şey sıkılsanız bile satması zor bir şey değil.

Friends dizisine başlayabilirsin. Tabi onun boşluğunu da HIMYM ile doldurmaya çalışmıyorsan.
Bunu yazdım bir kenara hocam HIMYM bitince buna bakacağım teşekkürler. Ayrıca böyle bir konunun arada açılması gerekli bence ya. Herkes bir öneride bulunuyor harika.

Saç ve sakalınızı nasıl kestiriyorsunuz?
Genellikle Saçımı Berber'de Sakalımı da makine ile alıyorum, Ancak son zaman'larda Sakal'ım çıktıkça kaşıntı olmaya başladı yakıyor resmen Epilasyon yaptırıp tamam kurtulmayı düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı