İsteğe bağlı Windows güncellemesi yapılmalı mı?

TheAlcatraZ

Centipat
Windows Update kısmında "İsteğe Bağlı Güncelleştirmeleri Görüntüle" adı altında "Intel- Other Hardware -Intel(R) Xeon(R) E3 - 1200/1500 v5/6th Gen Intel(R) Core(TM) PCIe Controller (x16) - 1901" sadece bu update gözüküyor. Güncelleştirme yapmalı mıyım?

Windows Update kısmında "isteğe bağlı güncelleştirmeleri görüntüle" adı altında "Intel- other hardware -Intel(r) Xeon(r) E3 - 1200/1500 v5/6th gen Intel(r) Core(tm) PCI-e Controller (X16) - 1901" sadece bu Update gözüküyor. Güncelleştirme yapmalı mıyım?

Yüksek ihtimalle eski sürüm sürücüler. Intel driver&support asistant ile güncellemeleri kontrol edin.

O sürücünün güncel halini kullanıyorsanız yapmaya gerek yok ama hiç güncellememişseniz yapabilirsiniz. Güncel olmak iyidir.

Windows Update kısmında "isteğe bağlı güncelleştirmeleri görüntüle" adı altında "Intel- other hardware -Intel(r) Xeon(r) E3 - 1200/1500 v5/6th gen Intel(r) Core(tm) PCI-e Controller (X16) - 1901" sadece bu Update gözüküyor. Güncelleştirme yapmalı mıyım?

Çok gerekli olmasa da kurabilirsin bir zararı olmaz hatta belki performansın artar.

Ben genelde yapıyorum. Fakat bu isteğe bağlı güncelleştirmeler test gibi bir şey sanırım. İsteyen yüklüyor ve Microsoft bundan yararlanıyor diye biliyorum. (Kesin bilgi mi bilmiyorum)

Yüksek ihtimalle eski sürüm sürücüler. Intel driver&support asistant ile güncellemeleri kontrol edin.

O sürücünün güncel halini kullanıyorsanız yapmaya gerek yok ama hiç güncellememişseniz yapabilirsiniz. Güncel olmak iyidir.

Çok gerekli olmasa da kurabilirsin bir zararı olmaz hatta belki performansın artar.

Adı üstünde isteğe bağlı. Eğer ki bu aygıtlarından birisi sorun verirse yaparsın yoksa gerek yok.

Sürücülerimin hepsi güncel. Sadece kafama takıldı, internettede araştırdım birçoğu yapmaya gerek yok diyor.

Ben genelde yapıyorum. Fakat bu isteğe bağlı güncelleştirmeler test gibi bir şey sanırım. İsteyen yüklüyor ve Microsoft bundan yararlanıyor diye biliyorum. (Kesin bilgi mi bilmiyorum)

Belirli sorununuz varsa bu sürücülerden biri yardımcı olabilir diyor Windows Update kısmında.

"Sisteminiz için kullanılabilir desteklenen bir sürücü veya yazılım güncellemesi bulunmuyor." çıktı taramanın sonucunda. Bu güncellemeyi yapmayacağım teşekkürler yardımlarınız için.​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı