İstenilen temada fotoğraf yapan yapay zeka nedir?

lnlymnn

Zeptopat
Daha fazla  
Instagram'da gördüm bir sayfa kişiye özel istediği temada yapay zeka fotoğrafları yapıyor ve müşterinin kendi fotoğrafı ile, örneğin müşteri bir patron olmak istiyor onu yapay zeka da şirkette koltuğunda oturan bir patron yapıyor resimde, ben bunu nasıl yapıyorlar anlamadım bilen var mı? Önemli.

Instagram'da gördüm bir sayfa kişiye özel istediği temada yapay zeka fotoğrafları yapıyor ve müşterinin kendi fotoğrafı ile, örneğin müşteri bir patron olmak istiyor onu yapay zeka da şirkette koltuğunda oturan bir patron yapıyor resimde, ben bunu nasıl yapıyorlar anlamadım bilen var mı? Önemli.
Hocam detaylı bilmiyorum fakat arkasında üniversite düzeyinde matematik var onu biliyorum. Eğer geliştirmek isterseniz diye söylüyorum, Bu işler o kadar kolay değil.

Hocam telefonunuza Copilot indirin ve kurulumunu yapın. Uygulamayı açınca GPT-4 tikini açın ve isteğinizi yazın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-15-23-40-40-676_com.microsoft.copilot.jpg
    Screenshot_2024-03-15-23-40-40-676_com.microsoft.copilot.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı