İstiklâl Marşı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim okulda artık sabahları sınıfta okutuluyor. Lakin cuma günü herkes bahçede oluyor. Çoğu okul böyle yapıyordur büyük ihtimalle.
Biz pazartesi günleri okuyamıyoruz misafir bir okulda olduğumuz için. Ortaokulluların çıkması 10 dakika sürüyor, karışıklık olduğu için marş okuyamıyoruz. Cuma günü de çıkışta hava kararacağı için 10 dakikalık bir teneffüste okuyoruz. Rezalet bir haldeyiz maalesef.

Müdürünüz yanlış yapmış.
Zaten herkes sol tarafa bakarak (kar sağ taraftan vuruyordu) ve gözümüz kapalı bir türlü geçiştirdik o günü hocam. Ama gerçekten zordu o havada okumak, ölürdü herhalde içeride okusaydık.

1672250461723.png

Ney konya mı? Hiç konya şakası yapmayan bana bile yaptırdın helal olsun.

İstiklal Marşı'nı hem okumayıp hem de kötüleyenler durmasın burada. Burası Türklerin forumu. Sevmek zorunda değilsin, ancak burada duracaksan marşına da saygı duymak zorundasın.
Orijinal konu mesaj gönderimine kapanmış, şimdi fark ettim.

Ben Technopat'taki çoğu moderatörü anlamıyorum benimle aynı yaşta 16 ya olacak ya da oldu diyor ki hangi marka sigara içeyim burada niye rapor kısmında yasa dışı paylaşım var uygunsuz içerik butonu var anlamıyorum. Saygı duymalı okumasına gerek yok bizim sınıftada var duran ama okumayan bizde de var ateist ama hiçbiri olay çıkarmaz kaçmaz etmez. Konu gereksizdi ve Türk sitesi burası tamam ülkücü olsun demiyorum karşıyımda ama dala vere olacak konular bu yüzden düşünüp açmamaları gerekir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı