Çözüldü It Takes Two 2 kol ile oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MelihQ

Kilopat
Daha fazla  
Kız arkadaşım ile birlikte oynayabileceğim oyunlara bakarken It Takes Two adındaki oyunla karşılaştım. 2 kol ile oynanabiliyor mu yoksa sadece klavye+mouse ve gamepad şeklinde mi destekliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Evet tabii ki de oynayabilirsiniz. Ben kuzenimle 1 saat önce Steam üzerinden 2 joystickle oynadım. Sıkıntı olmadı ama Steam üzerinden oynamamın artısıydı. Diğer hiçbir platformda denemedim ama bazı programlarla onların da hallolacağını düşünüyorum.
Evet tabii ki de oynayabilirsiniz. Ben kuzenimle 1 saat önce Steam üzerinden 2 joystickle oynadım. Sıkıntı olmadı ama Steam üzerinden oynamamın artısıydı. Diğer hiçbir platformda denemedim ama bazı programlarla onların da hallolacağını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hem korsanda hem de Game Pass ile oynadım. İkisinde de sıkıntı çıkarmadı. Oyun zaten 2 kişilik yapıldığından sorun çıksa saçma olurdu.

Hem korsanda hem de Game Pass ile oynadım. İkisinde de sıkıntı çıkarmadı. Oyun zaten 2 kişilik yapıldığından sorun çıksa saçma olurdu.
Bazı arkadaşların sıkıntı yaşadıklarını gördüm de merak edip sormak istedim ki sorun yaşadıklarını görünce bana da çok saçma gelmişti 😁. Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı