İtalya Padova vs. Roma Tor Vergata vs. PoliTo vs. Sapienza Üniversitesi

Son düzenleme:
Hocam selam lise not ortalamam yaklaşık 90 ingilizcem var sportif başarılarım var bunun haricinde tıl-ı veya tolc-ı ye girmem sapienza için yeterli mi?
Ek olarak üniversite ücreti konusunda bilgi verebilir misin sapienza ısee sistemi kullanıyor diye biliyorum aydınlatırsan sevinirim. Eğer okuduğun üniversite sapienza değilse kendi üniversiten hakkında da bilgi verebilirsin teşekkürler. @M3rl1n1

@M3rl1n1 hocam bir de sana ulaşabileceğim e mail vs. var mı biraz sorum fazla da seni buradan uğraştırmayayım tabii cevaplamayı kabul edersen.

Tabii. Bana mail adresimden ulaşabilirsin. Yardımcı olurum.

Hocam ne yaptınız ben de bu sene mezuna kalmıştım ve İtalyanın gelire göre burs verdiğini yeni keşfettim,araştırıyorum. Polito İngilizce bilgisayar ve elektrik elektronik mühendisliği cazip gözüküyor. Sınava çalışmaya biraz geç kaldım gibi geliyor mayısta yapılacakmış İstanbulda ama sanırım SAT ile de öğrenci kabul ediyorlarmış. Kalaca yer bulmak baya sıkıntı diyorlar yurt çıkmıyor evler de pahalı vs. Planınız nedir? Yardımcı olursanız sevinirim

Hocam ne yaptınız ben de bu sene mezuna kalmıştım ve İtalya'nın gelire göre burs verdiğini yeni keşfettim, araştırıyorum. Polito İngilizce bilgisayar ve elektrik elektronik mühendisliği cazip gözüküyor. Sınava çalışmaya biraz geç kaldım gibi geliyor mayıs'ta yapılacakmış İstanbul'da ama sanırım SAT ile de öğrenci kabul ediyorlarmış. Kalaca yer bulmak bayağı sıkıntı diyorlar yurt çıkmıyor evler de pahalı vs. Planınız nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Beni soruyorsan, ben geleli çok oldu buraya. Kalacak yer uygun fiyatlı olursa sorun yoksa bulabilirsin. Ben TIL-I ile geldim SAT kısmını araştırmanız gerek. Ek olarak yönetmelikleri sürekli değişiyor, kontrol etmenizde fayda var.

Hocam Til'e siz nasıl çalıştınız internette pek kaynak bulamadım ve daha ielts de çalışmam gerek o yüzden yetiştirebileceğimden emin değilim dedim. Bir de bu süreçte sırasıyla yapılması gerek çok şey varmış internetten araştırdığım kadarıyla uygun fiyatlı bir danışmanlık şirketi varsa önerebilir misiniz rica etsem? Bir de bu üniversiteye giden Türklerin bulunduğu faydalanabileceğimiz bir Telegram Facebook grubu var mıdır acaba ben bulamadım

Hocam Til'e siz nasıl çalıştınız internette pek kaynak bulamadım ve daha IELTS de çalışmam gerek o yüzden yetiştirebileceğimden emin değilim dedim. Bir de bu süreçte sırasıyla yapılması gerek çok şey varmış internetten araştırdığım kadarıyla uygun fiyatlı bir danışmanlık şirketi varsa önerebilir misiniz rica etsem? Bir de bu üniversiteye giden türklerin bulunduğu faydalanabileceğimiz bir Telegram Facebook grubu var mıdır acaba ben bulamadım

Hocam bana mail atabilir misiniz? Yardımcı olurum size. Daha detaylı konuşabiliriz.

Technopat sosyali çok aktif kullanmıyorum (daha doğrusu genelde okuyorum yazmıyorum) mailinizi profilde göremedim bioda yoktu sanki nereden bulabilirim hocam?

Geri
Yukarı