İtem satış dolandırıcılığı

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (49).png
    Ekran Görüntüsü (49).png
    634,6 KB · Görüntüleme: 156
Öncelikle geçmiş olsun. Siteden bağımsız olarak satış işlemlerinde satış başlamadan önce destek hattından nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini sormanızı öneririm. İlk defa böyle bir satış işleminde bulunduğunuzu da aktarmışsınız. Ayrıca satış sitesinin dışında ki Discord vb. platformlar kullanmamalısınız bence. Eğer müşteri sizi oraya yönlendirmek istiyorsa kibarca güvenlik sebeplerini ön plana koyarak bunu reddetmeniz sizin yararınıza olacaktır. Güvenliği ön plana koymanız rahat bir süreç yaşamanız açısından çok önemli. Zaten diğer sosyal kullanıcıları da yapmanız gerekenleri iletmiş. Diğer satış süreçleriniz için böyle bir öneride bulunmak istedim.

Öncelikle geçmiş olsun. Siteden bağımsız olarak satış işlemlerinde satış başlamadan önce destek hattından nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini sormanızı öneririm. İlk defa böyle bir satış işleminde bulunduğunuzu da aktarmışsınız. Ayrıca satış sitesinin dışında ki Discord vb. platformlar kullanmamalısınız bence. Eğer müşteri sizi oraya yönlendirmek istiyorsa kibarca güvenlik sebeplerini ön plana koyarak bunu reddetmeniz sizin yararınıza olacaktır. Güvenliği ön plana koymanız rahat bir süreç yaşamanız açısından çok önemli. Zaten diğer sosyal kullanıcıları da yapmanız gerekenleri iletmiş. Diğer satış süreçleriniz için böyle bir öneride bulunmak istedim.

Sağ olun hocam. Umarım hesabı kurtarabilirim. Ağlamamak elde değil. Tek umut kaynağım buydu.

Sağ olun hocam. Umarım hesabı kurtarabilirim. Ağlamamak elde değil. Tek umut kaynağım buydu.
Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bir aracı site kullanmışsınız ve süreçte haklı olan taraf sizsiniz. Sitenin gerekli işlemleri yapacağını düşünüyorum. Hesabın ilk mail adresini, kullanılan rp kodları, açılan ilk ajan gibi bilgiler elinizdeyse içiniz rahat olsun çözülmeyecek bir durum değil bu. Tekrardan geçmiş olsun.

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bir aracı site kullanmışsınız ve süreçte haklı olan taraf sizsiniz. Sitenin gerekli işlemleri yapacağını düşünüyorum. Hesabın ilk mail adresini, kullanılan RP kodları, açılan ilk ajan gibi bilgiler elinizdeyse içiniz rahat olsun çözülmeyecek bir durum değil bu. Tekrardan geçmiş olsun.

Teşekkür ederim hocam.

Profiline girip destek oluşturdum dolandırıcı diye. Sen de yap başkası zarar görmesin. Böyle insanlar karşıma çıkmıyor ki. Bir çıksa başkasının 1 kuruşuna bile dokunmayacak hale getiririm de yok arkadaş nerde o günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı