İtemsatış güvenilir mi?

Nasıl hesap satışı olduğunu anlıyorlar?

Sattığı tek ürün

Selam arkadaşlar vaktim olmadığından ve nakit lazım olduğu için hesabımı satıyorum.

Mailimi değiştirmek için eft supporta ticket attım dönüş bekliyorum oyuna bağlı mail hesabını aktif olarak kullandığımdan dolayı mail hesabımı veremeyeceğim o yüzden fiyatı ucuza bırakmak istedim.

Bakarsınız eft support olumlu yanıt verir çok ucuza tarkovunuz olur ha vermeseler de olucak sadece gerisi bana güvenmeye kalıyor :D

Kimseyi dolandırma peşinde değilim atarsınız mesaj konuşuruz Kimsenin 430tlsinde gözüm yok telefonuma duyarlıyım bildirim geldiği anda koşarım. İyi günler

Açıklamada bu yazıyor
Bunun bir sürü yöntemi vardır illaki firmanın bunu tespit etmesi çok da zor olmasa gerek. Hele de mail adresi değiştirildikten hemen sonra IP adresi ve oyunun açıldığı anakartın farklılığı tespit edilirse.

Farklı satıcılar zaten oyunu normal fiyatına satıyor
Bu arada bu firma oyuna girmeyen kişilere bile BAN atabilen ve toplu cezaları ile yayıncıları bile oyundan süresiz uzaklaştırabilen bir firma. Ben oyunu oynamadığımdan kenarda duruyor. İkinci el satışından kaynaklı başımın ağrımayacağını bilsem ben de satmaya uğraşırdım.

Site çok iyi ilgilendiler ama 5 farklı satıcıdan yaptığım alışverişlerde 4 tanesi iyi ve güzel hesaplar ayrıca güzel hizmet sundu diğer 1 tanesi 100 TL dolandırdı, hem de dün oldu bu olay.

Bu arada bu firma oyuna girmeyen kişilere bile BAN atabilen ve toplu cezaları ile yayıncıları bile oyundan süresiz uzaklaştırabilen bir firma. Ben oyunu oynamadığımdan kenarda duruyor. İkinci el satışından kaynaklı başımın ağrımayacağını bilsem ben de satmaya uğraşırdım.
o zaman mesela e-posta bende kalsa çok sıkıntı olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı