İtemsatış güvenilir mi?

fleawneren

Decapat
Daha fazla  
İtemsatış sitesinde item sattım, param orada duruyor. Sonra ininal üzerinden paramı çekmek istedim ve kimlik fotoğrafım önlü arkalı ve kendi fotoğrafımı istedi. Sizce güvenilir mi? Bu dönemde pek güvenesim gelmiyor ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtemsatış sitesinde item sattım, param orada duruyor. Sonra ininal üzerinden paramı çekmek istedim ve kimlik fotoğrafım önlü arkalı ve kendi fotoğrafımı istedi. Sizce güvenilir mi? Bu dönemde pek güvenesim gelmiyor ama.

Güvenilir hocam. Çoğu site bu şekilde kimlik ve fotoğrafını istiyor.

Güvenilir. Bayağı fazla satış sitelerde kimlik ve fotoğraf bilgileri istiyor para çekme konusunda.

İtemsatış sitesinde item sattım, param orada duruyor.
Sizce güvenilir mi?
1641911718272.png

Güvenilir hocam. Çoğu site bu şekilde kimlik ve fotoğrafını istiyor.
Onayladınmı hesabını? Bende onaylattım ancak pişman oldum verilerimin silinmesini talep ettim 5 yıl boyunca verileri saklayacağız diyorlar peki 5 yıl sonra silinmesini talep etsem silecek misiniz diyorum bu konu hakkında 5 yıl sonra bilgi alabilirsiniz diyorlar adamakıllı bilgide vermiyorlar demek ki silmeyecekler bilgi vermediklerine göre o kadar pişman oldum bir bilseniz geceleri rahat uyuyamıyorum bu site yüzünden piskolojim bozuldu bilgilerimle bir şey yapacaklar diye

Geri
Yukarı