İtemsatış güvenilir mi?

CeyhanHan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, İtemsatış hakkında birkaç sorum var.
1. İtemsatış güvenilir mi? yani oradan Spotify hesaptır, Netflix hesaptır güvenilir bir satıcıdan aldığımda patlama ihtimali var mı? Ve siz hiç aldınız mı?
2. Bakiye yüklerken bir şey alırken kimlikle giriş var mı? Bu sorularımı cevaplarsanız çok çok sevinirim iyi günler dilerim.

1. İtemsatış güvenilir mi? yani oradan Spotify hesaptır, Netflix hesaptır güvenilir bir satıcıdan aldığımda patlama ihtimali var mı? Ve siz hiç aldınız mı?
2. Bakiye yüklerken bir şey alırken kimlikle giriş var mı? Bu sorularımı cevaplarsanız çok çok sevinirim iyi günler dilerim.
Freepik hesabı satın almıştım. Aslında bazıları güvenilir ama mesela denemek için Netflix hesabı almıştım 10 TL civarında. Anında teslim edip bildirimlere düşüyor hesap bilgileri. Yani bu yasadışı hesap bilgileri sonuçta başkasına ait olan hesap bilgileri ama hesapa giremedim de zaten. Satıcıya yazdım girmiyor diye 10 gündür artık cevap bile vermiyor. Freepik hesabı aldım daha çok açıkçası.

Hesaplar geri çekiliyor güvenilmez yarısı çoluk çocuk dolandırıcı.
Aynen bu arkadaş gayet net cevabı zaten verdi. Tavsiye etmiyorum ben de.

Site güvenilir, satıcı ise insafına kalmış.
Aynen öyle. Bir arkadaş daha verdi cevabı bile.

site güvenilirde genelde satıcının tarafında oluyorlar

Alıcı olarak haklı durumda olsanız bile İtemSatış adlı sitenin esnaf vizyonuyla hareket eden görevlileri sizi eninde sonunda mağdur edecektir. Satıcılar için herhangi bir hatrı sayılır kriter aranmıyor. Fazla sayıda çocuk ve dolandırıcı mevcut.

İtemSatış gibi bir "marketplace" platformundan uzak durmanızda fayda var.

Geri
Yukarı