İtemsatış güvenilir mi?

Yusuf Efe 12

Femtopat
Daha fazla  
İtemsatış'tan alışveriş yapmak istiyorum fakat güvenilir olup olmadığından emin değilim. Bildiğiniz güvenilir satıcılar var mı?

Fazlasıyla, 1000'den fazla başarılı işlemi olanlar %99 ihtimalle güvenilirdir satın alma işlemi yaparken ekran kaydı al herhangi bir aksaklık olursa elinde kanıt bulunur.

İtemsatış'tan alışveriş yapmak istiyorum fakat güvenilir olup olmadığından emin değilim. Bildiğiniz güvenilir satıcılar var mı?

Merhaba dostum,
Profilimde İtemsatış ile ilgili makale var. Okuyabilirsin.
1 yıldır İtemsatış kullanıyorum, 70+ başarılı satışım var. Bir sorun yaşamadım. Bir şey aldığın veya sattığın zaman kesinlikle video kaydı al. Ben siteye selfie onayı bile verdim kimlik onaylı satıcıyım. Site güvenilir, bunda bir sorun yok. Ama ne alacaksan satıcı çok önemli. Eğer adam seni dolandırırsa sitede pek arkasında durmuyor savcılık vs. iş çok uzar. Kısaca, site güvenli ama alacağın satıcı önemli. Kimlik onaylı ve değerlendirmesi olan satıcılardan yap alışverişini.

Zamanında kabasakal.online dan brawl stars hesabı satmıştım. Alış-satışda yanında müşteri temsilcisi bulundurabiliyorsun. Ama komisyonu biraz fazla.

Geri
Yukarı