İtemsatış sitesinden para çekmek

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
İtemsatış sitesinden bir iki tane satış yaptım. 160 lira biriktirdim. Parayı çekme konusunda sıkıntı yaratıyorlar mı? IBAN bilgilerimi falan kaydettim şu an onaylanmasını bekliyorum. Daha önce satış yapıp parasını alan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

İtemsatış sitesinden bir iki tane satış yaptım. 160 lira biriktirdim. Parayı çekme konusunda sıkıntı yaratıyorlar mı? IBAN bilgilerimi falan kaydettim şu an onaylanmasını bekliyorum. Daha önce satış yapıp parasını alan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Komisyon fazla biraz onun dışında sorun yaşamıyorsunuz.

1 ila 2 gün içinde gelir sıkıntı yok. Komisyon bana kalırsa diğer sitelere göre de iyi.

@Hyuuga Neji @A8 9600 IBAN bilgilerimi reddettiler, para blokeli olduğu içinde Papara'ya çekemiyorum. Blokeyi de açtırtmak istemiyorum çünkü kimlik bilgilerimi komple vermek istemiyorum. Ne yapmam lazım?
Blokeli parayı açmak için ya kimlik bilgilerinizi vereceksiniz ya da IBAN bilgilerinizi kaydetmelisiniz. Nasıl reddettiler? İsminiz ve IBAN bilgileriniz aynı kişiye ait ise kabul ederler. Canlı desteğe başvurun olmaz ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı