İtemsatış Steam puanı için güvenilir mi?

Anladım. Geçenlerde 10 bin puanımın biriktiğini fark ettim, onları harcadıktan sonra kara kara düşünüyordum steam de dolara geçti nasıl puan toplarım diye :D Puan satılıyorsa öyle alırım ben de açıkçası.
Umarım onlara da zam gelmez hocam.. 50 TL'ye almıştım en son. Mor bir profil dizmiştim. Uzun bi süre de yeni bir profil yapmaya niyetim de yok gerçi.

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. 10000 puan ile Steam oyun profili alacaktım ama Steam dolara geçtiği için 8500 puanda kaldım ve aklıma puan satın alınabildiği geldi. Ama aklıma takılan birkaç sorum var.

1. si İtemsatış sitesi güvenilir midir site güvenilir ise aşağıda verdiğim linkteki satıcılar güvenilir mi?

2. si üstte verdiğim linklerde 10000 puan 50 TL ama ByNoGame de 5000 puan 50 TL bir sorun olur mu? Onun da linkini veriyorum.

3. sü diyelim ki 10000 puan satıcı mı 30000 puan gönderiyor bana 10000 geliyor yoksa satıcı mı 10000 gönderiyor bana 3000 geliyor. İlk linkte hesabınıza 10000 geçecek diyor ama diğerinde durum nasıldır acaba?
Üstte verdiğim satıcılardan alışveriş yaptıysanız görüşlerinizi bildirirseniz ve önerdiğiniz satıcı varsa yazarsanız teşekkür ederim şimdiden.

Toplam 20k puan aldım güvenilir başarılı satıcılardan almaya özen gösterin bence ama ben yeni satıcılarda kazansın diye onlardanda alıyorum.

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. 10000 puan ile Steam oyun profili alacaktım ama Steam dolara geçtiği için 8500 puanda kaldım ve aklıma puan satın alınabildiği geldi. Ama aklıma takılan bir kaç sorum var.

1. si itemsatış sitesi güvenilir midir site güvenilir ise aşağıda verdiğim linkteki satıcılar güvenilir mi?

2. si üstte verdiğim linklerde 10000 puan 50 tl ama bynogame de 5000 puan 50 tl bir sorun olur mu? Onun da linkini veriyorum

3. sü diyelim ki 10000 puan satıcı mı 30000 puan gönderiyor bana 10000 geliyor yoksa satıcı mı 10000 gönderiyor bana 3000 geliyor. İlk linkte hesabınıza 10000 geçecek diyor ama diğerinde durum nasıldır acaba?
Üstte verdiğim satıcılardan alışveriş yaptıysanız görüşlerinizi bildirirseniz ve önerdiğiniz satıcı varsa yazarsanız teşekkür ederim şimdiden.
LegendShop adlı satıcıdan ortalama 300-400 TL'lik puan aldım. Alabilirsin. Eğer gece değilse 5 dakikada gönderiyor zaten.İlanda 10.000 yazıyorsa size geçecek puandır. Zaten siz puanı gönderdi diye işaretlemeden para ona geçmiyor. Bir problem olursa yazarsınız. Tek yapmanız gereken kontrol etmek amaçlı ilanı satın almadan profilinizdeki puanı kontrol edin. Atıp atmadığını anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı