İtemsatış üzerinden alışveriş yapmak

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar haftaya ilk defa itemsatıştan alışveriş yapıp içinde Battlefield 5 olan hesap alacağım. Ama daha önce hiç buna benzer bir siteden alışveriş yapmadığım için bazı sorularım var. Mesela ben ödemeyi yaptığım zaman satıcının bana hesabı vereceğini nereden bileceğim? Veya bu hesabı sadece benim kullanacağımı nereden bileceğim? Veya hesabı teslim ederken neden bilgiler değiştirilmiyor? Alacağım satıcının fotoğrafları ve ilanı aşağıda var.

1637863230256.png

1637863253284.png

Arkadaşlar haftaya ilk defa itemsatıştan alışveriş yapıp içinde Battlefield 5 olan hesap alacağım. Ama daha önce hiç buna benzer bir siteden alışveriş yapmadığım için bazı sorularım var. Mesela ben ödemeyi yaptığım zaman satıcının bana hesabı vereceğini nereden bileceğim? Veya bu hesabı sadece benim kullanacağımı nereden bileceğim? Veya hesabı teslim ederken neden bilgiler değiştirilmiyor? Alacağım satıcının fotoğrafları ve ilanı aşağıda var.

Eki Görüntüle 1225605

Eki Görüntüle 1225606
Ben random valorant hesabı almıştım. Sitede bir sistem var siz parayı ödeyince hesap bilgilerini otomatik olarak size veriyor yani satan kişi ile görüşmenize gerek kalmıyor. Bir sorunuz olursada satıcıya mesaj atabiliyorsunuz.

Bu satışlarda genelde zaten onlarca kişinin giriş yapabildiği hesapları veriyorlar. Hesabı size teslim ettiğinde kontrol edeceksiniz ve siteden onay vereceksiniz; bu noktaya kadar satıcı ödemesini zaten alamıyor. Ömür boyu garantiden kasıtsa bir şekilde hesap şifresi değişirse sana yeni bir hesap veriyorlar. Tabii ona ne kadar güvenebilirsiniz size kalmış.

Bildiğim kadarıyla bu pek doğru bir alışveriş değil size verilen hesaplar yüksek ihtimalle çalıntı hesaplar olacaktır. Alışveriş başarıyla gerçekleşse bile lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Ben bu sitede satış yapıyorum. Çok güvenlir bir site asla madur olmanıza izin verilmiyor. Kimlik onaylı kişilerden alışveriş yaparsanız.

Bu satışlarda genelde zaten onlarca kişinin giriş yapabildiği hesapları veriyorlar. Hesabı size teslim ettiğinde kontrol edeceksiniz ve siteden onay vereceksiniz; bu noktaya kadar satıcı ödemesini zaten alamıyor. Ömür boyu garantiden kasıtsa bir şekilde hesap şifresi değişirse sana yeni bir hesap veriyorlar. Tabii ona ne kadar güvenebilirsiniz size kalmış.

Onlarca kişinin giriş yapabildiği bedava hesap biliyorum zaten. Ama aynı anda sadece 1 PC girebildiği için 2 gündür indireceğim oyunun sadece 1 GB'ını indirebildim. Orada Online yazıyor bu yüzden sadece benim girebilmem gerekmez mi?
Bildiğim kadarıyla bu pek doğru bir alışveriş değil size verilen hesaplar yüksek ihtimalle çalıntı hesaplar olacaktır. Alışveriş başarıyla gerçekleşse bile lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Hayır sanırım Battlefield 5 Origin'de bedava verilmiş. Muhtemelen bu da oyunu bedava alan hesaplardan biridir.

Güvenilir sitedir rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.Özellikle ''Güvenilir Satıcı'' ünvanına sahip satıcılardan alışveriş yaparsanız sizin için daha güvenilir ve iyi olur.

Aslında izin veriliyor çoğu hesap çalıntı aktif vb. olduğu için parada sıkıntı olmasa da satılan içerikler hep sıkıntılı.
Satılan içerikten kastınız nedir. Siz bir Valorant hesabı aldığınızda şifresi değişir ise mahkemeye verebilirsiniz. Kimlik bilgilerim sitede bulunuyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı