İtemsatış'dan aldığım Minecraft hesabında Game Pass yazıyor

burkie

Decapat
Daha fazla  
Ben dün İtemsatış'dan Minecraft aldım ama hesabın yanında ile birlikte Game Pass yazıyor. Hesabım gidecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft hesabı gitmez ya.
Microsoft hesabı gitmez ama oyuna giremezsiniz.

2 aylık Game Pass'lar 5 TL'ye satılıyor kac TL verdiniz merak ettim.
Adam bir şey yapamaz.

Yapamaz derken? Zaten abonelik iptal etmiş arkadaş 1 ay geçince oyuna giremeyecek. İptal etmese bile adam 2 ay garantiden sonra alacaktı hesabı büyük ihtimalle.

Microsoft hesabı gitmez ama oyuna giremezsiniz.

Yapamaz derken? Zaten abonelik iptal etmiş arkadaş 1 ay geçince oyuna giremeyecek. İptal etmese bile adam 2 ay garantiden sonra alacaktı hesabı büyük ihtimalle.

2 ay sonra alacaktı zaten adam dolandırmış ancak 2 ay sonra gitse adam bir şey yapamaz gitsen böyle böyle diye anlatsan adamda ticaretin kuralı diyecek para iadesi icin destege yazan adam 2 ay garantiliydi umurumda olmaz diyecek (yapamaz degil yapmayacak yazmam lazımdı)

Adam bedavaya veya 5 TL'ye aldı 10 TL'ye sattı en güvenilir olarak 200 TL'ye alabilirsiniz ama gene ucuza almaya calısırsanız adama sorun ( gamepassmı kac ay garanti verirsin benden baska kisi baglanacak mı hesaba hesapın Gmail'ini ve sifresini degistirebilecek miyim ) bu soruları ve daha fazlasını sormadan hesap almayın.
200 TL'ye ömürlük.
50-60 TL'ye 1 yıllık falan gider bir hesap alırsın ( satıcıdan satıcıya degisir)

Ben dün İtemsatış'dan Minecraft aldım ama hesabın yanında ile birlikte Game Pass yazıyor. Hesabım gidecek mi?
Kaç kere dedik. Artık yapmayın böyle şeyler. Adam kartını bırakmışsa hesapta illegal bir şekilde satın alım yapmış oluyorsun. Abonelik ücreti adamın kartından kesiliyor yetkisi olmadan. Ve isterse kullanan kişiye çalıntı kart sebebinden dava açabiliyor. Az para biriktirip orijinal alın. Eğer almayacaksanız başınıza geleceklerden de pişman olmayacaksınız.

Kaç kere dedik. Artık yapmayın böyle şeyler. Adam kartını bırakmışsa hesapta illegal bir şekilde satın alım yapmış oluyorsun. Abonelik ücreti adamın kartından kesiliyor yetkisi olmadan. Ve isterse kullanan kişiye çalıntı kart sebebinden dava açabiliyor. Az para biriktirip orijinal alın. Eğer almayacaksanız başınıza geleceklerden de pişman olmayacaksınız.

Adamin kartini kullanmadim o kayitliymis ben kaldirdim.

Geri
Yukarı