İtemsatış'ta dolandırıldıktan sonra suç duyurusunda bulunmalı mıyım?

Oyunda hesap satisinin yasak olmasi dolandirilmayi legal mi kiliyor anlamadim. Hesap satisinin yasak olmasi oyun kurallarina aykiri olabilir ama bu nasil oluyor da gercek hayatta yapilan dolandiriciligin ceza almasina mani oluyor?

Hesabın bütün bilgilerini kendi üzerime almıştım.Normalde hesap alım satımı yaparken gamermarktı da kullanıyordum benim bu hesabı eklememe izin vermediler destek güvenlik açığı olduğunu ve bu ilanı yayınlamayacaklarını söylediler. ama bana güvenlik açığının ne olduğu ile alakalı bilgi vermediler sanırım riota bu hesap hakkında ticket attıldığını görebildiler.
Biraz araştırıp gerekli işlemleri yapabilirsiniz bence

Yardımlarınız için teşekkür ederim çocuğun gözü korktu ve iadeyi yaptı.

Ben öylelerini çok bilirim kardeşim o hesabı sat bence çünkü 1-3 ay arası tekrar alacak senden.

Ben öylelerini çok bilirim kardeşim o hesabı sat bence çünkü 1-3 ay arası tekrar alacak senden.

Ve de ilk mailini ve hesap kurtarırken sorulan soruları almadan hesap satın alma.

Ve de ilk mailini ve hesap kurtarırken sorulan soruları almadan hesap satın alma.
Para iadesi yaptı kanka sıkıntı yok . Gerçi verdiğim paranın tamamını alamadım ama zararın neresinden dönersem kardır diye düşünüyorum.

Sence o hesabı başkasına sattıktan sonra hesap geri çekilirse bu arkadaş napacak? Ona yapılanı yapıp onu mu yüzüstü bırakacak. Önerin çok komik.

Geri
Yukarı