İtemsatış'ta sipariş onaylanmadığı için yaşanılan karışıklık

Geforce Mx130

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 3.6GHz-Sapphire RX5700XT 8GB GDDR6-Gigabyte B550m Ds3h rev 1.4-Viper Steel 8x2GB 3600Mhz CL17 Ram-Apacer Panther As340 240GB-Aerocool Vx Plus 500W-Bitfeniz Helios Mesh kasa 🙂
Merhaba, bugün İtemsatış'ta bir hesap sattım. Bilgileri verdim ancak alıcı ben iade istiyorum diyerek siparişi onaylamadı. Onaylamadığı için ben de hemen mailin şifresini değiştirdim ancak hesap onda duruyor. Şimdi ise yeni ilan oluştur alacağım diyor. İtemsatış ise benden onaylamadığı için kanıt videosu istiyor. Şu an YouTube'a yüklüyorum ancak alıcı videoyu atma, ben ban yerim, geri almak istiyorum diyor. Ne yapmalıyım?

Merhaba, bugün İtemsatış'ta bir hesap sattım. Bilgileri verdim ancak alıcı ben iade istiyorum diyerek siparişi onaylamadı. Onaylamadığı için ben de hemen mailin şifresini değiştirdim ancak hesap onda duruyor. Şimdi ise yeni ilan oluştur alacağım diyor. İtemsatış ise benden onaylamadığı için kanıt videosu istiyor. Şu an YouTube'a yüklüyorum ancak alıcı videoyu atma, ben ban yerim, geri almak istiyorum diyor. Ne yapmalıyım?
Sen itemsatışın dediğini yap aksi taktirde sen sorun yaşayabilirsin hocam.

İade istemek diye bir şey yok ki hesabı verdikten sonra 24 saat içinde alıcı onaylamasa bile para sana gelecekti boşuna mail değiştirmişsin. Verdiğin hesabın mailini nasıl değiştirdin o da ilginç.

İade istemek diye bir şey yok ki hesabı verdikten sonra 24 saat içinde alıcı onaylamasa bile para sana gelecekti boşuna mail değiştirmişsin. Verdiğin hesabın mailini nasıl değiştirdin o da ilginç.
Mailin şifresini değiştirdim.

Hocam eski şifreyi geri mi düzelteyim?

Mailin şifresini değiştirdim.
Bak ilanınınız satıldı diye bildirim geldiyse sende o kişiye hesap bilgilerini attıktan sonra teslimatı onayla dediysen sorumluluk artık alıcıdaydı o da hesapların şifrelerini değiştirerek hesabı almış olacaktı onaylarsa alımı hemen onaylamazsa 24 saat içinde para gelecekti hesabına sen bilgileri ilettikten sonra hesabı istemiyorum diyemez zaten para ondan çoktan gitti(para sitede) boşuna şifre değiştirmişsin desteğe yaz.

Bak ilanınınız satıldı diye bildirim geldiyse sende o kişiye hesap bilgilerini attıysan sorumluluk artık alıcıdaydı o da hesapların şifrelerini değiştirerek hesabı almış olacaktı onaylarsa alımı hemen onaylamazsa 24 saat içinde para gelecekti hesabına sen bilgileri ilettikten sonra hesabı istemiyorum diyemez zaten para ondan çoktan gitti boşuna şifre değiştirmişsin desteğe yaz.
Desteğe yazdım hocam ancak görüldü atıp çıktı. Ben o zaman şimdi adama mailin yeni şifresini vereyim mi?

Hesap satışını onayladıysan hala söylemedin :D Onayladıysan bekle adam yazmazsa para gelince mailin şifreyi verdiğin bilgilere göre düzeltirsin.
Hesap satışını ben onayladım hocam.Bana yazdı 24 saat içinde para gelecekmiş dedi.

Geri
Yukarı