İtemsatış'tan 30 TL'ye offline Marvel's Spider-Man Remastered PC alınır mı?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
İtemsatış sitesinde 30 TL'ye offline olarak satıştaydı. Sizce öyle yerler güvenilir mi, alınır mı? Öyle yerlerden? 30 TL'ye offline hesap almak korsan indirmekten farksız mı? Yani emeğe saygısızlık mı?

İtemsatış sitesinde 30 TL'ye offline olarak satıştaydı. Sizce öyle yerler güvenilir mi, alınır mı? Öyle yerlerden? 30 TL'ye offline hesap almak korsan indirmekten farksız mı? Yani emeğe saygısızlık mı?

Ya dostum güvenilirdir ama onlarda crack satıyor, dün bizzat kendim şahit oldum. Yani onlardan parayla crack alacağına kendin indirsen daha iyi. Onlarda crackli satıyor, çünkü orijinal olsa bir kere offline olmazdı oyun.

Güvenilir satıcı bandı varsa ürün her türlü size ulaşır, destekler herhangi bir scam durumunda zaten ya kullanıcıyı yasaklıyor ya da dava durumuna giderse mahkeme ile bilgilerini paylaşıyor. Alınır fakat ne kadar uzun süre oynayacağın bilinemez. Çünkü çalıntı hesap oluyor çoğu. Evet korsandan farksız, virüs tehliken sadece 0'a iniyor.

Genellikle item satışta böyle hesapları RUS sitelerinden satın alıp yeniden satıyorlar. Ruslarında yaptıkları şey şu Türk Steam Hesabı açıp oyunu ucuza satın almak ve satın alan kullanıcıya paylaşmak. Siz çevrimdışı bir şekilde oyunu oynayabiliyorsunuz onda bir sıkıntı yok fakat ne kadar güvenilirdir veya çalıntı kredi kartı işleridir orasını bilemeyiz.

Oyna bitir için kullanılır, ben 2 3 oyun almıştım sorunsuz oynayıp bitirdim, emek konusuna gelince evet korsan oyun indirmekten farksız tek artı tarafı korsan oyunu indirmediğiniz için bilgisayara zarar verecek virüs vesaire olmaz.

Hocam boş bir hesap açıp bir oyuna örneğin 300 TL veriyorlar sonra onu 100 kişiye 10 TL'den satıyorlar kâra geçiyorlar çok kişi girdiği için Online girilmiyor.

Ya dostum güvenilirdir ama onlarda crack satıyor, dün bizzat kendim şahit oldum. Yani onlardan parayla crack alacağına kendin indirsen daha iyi. Onlarda crackli satıyor, çünkü orijinal olsa bir kere offline olmazdı oyun.
Crack mi satıyor? Arkadaşlar saçmalamayın crack satmak ne?
Sana Steam hesabı verecekler. Ben aldım zaten İtemSatış da satıcıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı