İthalatçı garantili PS5 alınır mı?

PS4 Sony garantili aldım 5 yıl kullandım sorun çıkmadı sonrasında Series S ve PS5 aldım. Zaten teknolojinin gelişmesiyle çok sorun çıkaran makinelar değil alacaksanız CFI 12xx gibi son çıkan ürünleri kovalayın maksimum olacak arıza DualSense drift olur onunda masrafı 300-400₺ arası yaşanmaması için tek önlem kullandıktan sonra naylon poşetine geri sarıp koymak eğer yine drift olursa yapacak bir şey yok. şuan PS5’i hala kullanıyorum ithalatçı alsan bile esnaflar garanti belgesi veriyor eğer maddelerde 2 yıl garantili ve tamir süresi garanti süresine dahil, tamir edilen parça şu kadar zamanda bir daha bozulursa kapsama girer girmez gibi bir kağıda imza, kaşe ve cihazı yazdıysa rahat olun paşalar gibi tamir veya değişim yapmak zorunda arkadaşıma yardımcı olmadılar dava açtı 3 konsol parası çıkarttı.

Önemli olan burada kendinizi garaniye almanız artı kurnaz olmanız.

Soruya gelecek olursak ithalatçı ürün satıcıdan veya mağazadan garantiliyse alınır.

Neredeyse 1 sene olacak alalı. Yağ gibi akıyor makine. Japonya modeli geldi bana, dönüştürücü ile gayet güzel kullanıyorum. İthalatçı garantiden pek korkmamak lazım, düzgün yerden alındığı sürece.

Geri
Yukarı