İthalatçı garantili PS5 Slim alınır mı?

Hem kazık bir fiyatı var slimin hemde ithalatçı ps alınmaz.

Bence çok da pahalı değil hocam, aşağı yukarı 3K fark var ve bence değer.
3K'ya 1tb ssd alırsın slimden çok daha fazla alana sahip olursun ps5 slimi 3k daha pahalı yapıcak hiçbirşey yok 1k fazlaya bile değmez.

İthalatçı garantili PS5 alınır fakat slim alınmaz. Daha uygun fiyatlara sahibinden üzerinden PS5 bulabilirsiniz.
İthalatçı ps alınmamalı hocam birşey olursa doğru düzgün muhattabını bulamazsın xbox gibi ithalatçı alanada 1 yıl garanti olsaydı iyiydi.

İthalatçı ps alınmamalı hocam birşey olursa doğru düzgün muhattabını bulamazsın xbox gibi ithalatçı alanada 1 yıl garanti olsaydı iyiydi.
Evet haklısınız fakat geçenlerde bir tane daha PS5 aldım. Toplam aldığım PS5 sayısı 5 oldu.

4 tanesi Gürcistan'tan gelme ithalatçı garantili denilen fakat garantisi olmayan 1 tanesi de Avrasya Garantili MediaMarkt tan alınma cihaz.

Hiç unutmam 8 bine almıştım konsolu birkaç ay sonra dualsense'de problem olunca bir çok servisle konuştum hepsi farklı şey söyledi. En sonuncusu kullanıcı hatası mı ne diyip dualsense fiyatının yarısını kadar fiyat istemişti o dönem tamir için.

Gürcistan'dan alınan cihazlarda hiçbir problem çıkmadı bende şuana kadar. Demem o ki cihaz işi biraz da şans işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı