İthalatçı vs Garantili Samsung S6 Almak

suggulusuggan

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy S6 almak istiyorum. Sizce 1600 TL'ye ithalatçı garantili mi almalıyım yoksa ikinci el Samsung Garantili mi? 200 TL'yi Samsung garantiye vermek istemiyorum. Sonuçta Türkiye'deki bütün servisler soyguncu. Her türlü bir şey olunca kaybedeceğiz. Ama alacağım sıfır ithalatçı cihazında bozuk çıkmasından çekiniyorum. Sizce Hepsiburada'ya bu konuda güvenmeli miyim?

Sıfır almanızda fayda var. Samsung Türkiye garantili olsa bile cihazda kullanıcı hatası varsa para alıyorlar ve kullanıcı hatasına sokmadıkları çok çok az şey var. İthalaatçı ürünlerde tamir ediliyor yani korkmanıza gerek yok. Elektronik işi şans işi fakat bozuk çıkacağını düşünmüyorum çıkarsada Hepsiburada'ya gönderirseniz değişim yapıyorlar ve bu konuda çok ilgililer. Özellikle bu alacağınız İthalaatçı garantili Samsung Hepsiburada güvencesi altında yani servisi Hepsiburada'nın seçtiği servis kötü olacağını düşünmüyorum. Sonuç olarak sıfır ithalaatçı garantili almanızda fayda var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı