Çözüldü Samsung M serisi telefonlar ithalatçı garantili mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uygarbas06

Hectopat
Merhabalar. Bu 2 telefondan birini almayı düşünüyorum fakat m kodlu telefonların sadece internetten alındığı ve ithalatcı garantili olduğunu falan duydum. Bu konu hakkında ne diyebilirsiniz? Samsung bayilerinde satılır mı?

Çözüm
IMEI'sini kaçak atma gibi işlemler oluyor mudur? Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum.
Hayır. Güvenilir bir satıcıdan ya da doğrudan Hepsiburada satıcısından alırsanız öyle problemler olmaz.

M serisinin internetten satıldığı doğru ancak resmi distribütör garantili.
Merhabalar. Bu 2 telefondan birini almayı düşünüyorum fakat m kodlu telefonların sadece internetten alındığı ve ithalatcı garantili olduğunu falan duydum. Bu konu hakkında ne diyebilirsiniz? Samsung bayilerinde satılır mı?

Hocam ithalatçı garantili dediğiniz yurt dışından getirilmiş kaçak olarak kaydettirilmiş yasa dışı üründür. Türkiye cihazları zaten garantili olur.

IMEI'sini kaçak atma gibi işlemler oluyor mudur? Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum.
Hayır. Güvenilir bir satıcıdan ya da doğrudan Hepsiburada satıcısından alırsanız öyle problemler olmaz.

M serisinin internetten satıldığı doğru ancak resmi distribütör garantili.

Çözüm

Geri
Yukarı