İtiraf sayfası yüzünden davalık olunur mu?

Merhaba. Oturduğum site adına itiraf sayfası acmistim. Adları gizli olarak paylaşarak itirafları atıyordum ve bir itiraf sonrasında 3 büyükten mesaj geldi. Beni mahkemeye ve avukata vereceklerini söylediler. Ne yapmalıyım? Aşırı korkuyorum su anda.

Bir cahillik yapmışsınız hocam. Silivri soğuktur söyleyeyim.

Söyleyen kişiler nereden ulaştı?

Merhaba. Oturduğum site adına itiraf sayfası acmistim. Adları gizli olarak paylaşarak itirafları atıyordum ve bir itiraf sonrasında 3 büyükten mesaj geldi. Beni mahkemeye ve avukata vereceklerini söylediler. Ne yapmalıyım? Aşırı korkuyorum su anda.
Öncelikle itiraf sayfası açmak çok cahilce bir hareket. Sana o mesajı atan kişi troll olabilir olmadıysa hesabı kapat ve özür dile.

Bacak kadar boyunuz var ondan sonra yardım istiyorsunuz. Geçmiş olsun yaptığın suç şikâyet edilirsen bilişim suçlarına kadar gider evine kadar bulurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı