İtiraf sayfası yüzünden davalık olunur mu?

Bence hiçbir şey olmaz fakat küçük bir ders vereyim, eğer başına kötü bir şey geldiğini sanıcak bir iş yaptıysan en doğru olan şey forum sayfalarında bunu anlatmamaktır.

Arkadaş doğru söylüyor. Şu an anlattıkların bu sitenin log kısmına yazıldı.
Abi bu cümleyi yazdığıma gülüyorum şu an.
:D

Yasak, suç falan diyenler neye göre dediler bilmiyorum ancak ben herhangi bir suç unsuru göremiyorum. İçeriği başkasından almış olman bir şeyi değiştirmez, kendin paylaştıysan sorumluluğunu alırsın. Başkasının hoşlanmayacağı şeyler çok spesifik olabilir ve başını ağrıtabilirler.

Ancak her şeyi geçtim yaptığın etik değerlere uygun değil. Reyting almak, isim duyurmak ya da benzeri amaçlarla bir kişinin hoşlanmayacağı şeyler paylaşmak uygun bir davranış değil.

Mahkemede bir şey çıkmazda bu işin sokak arası da olabilir ona göre.

Arkadaş doğru söylüyor. Şu an anlattıkların bu sitenin log kısmına yazıldı.
Abi bu cümleyi yazdığıma gülüyorum şu an.
:D
Abi ne korkuttunuz 14 yaşında çocuğu ya :D tamam yapmış bir hata da yani üstüne gitmeyin bu kadar. İtiraf sayfası yüzünden hapis yatacak değil ya. Ülkede karısını öldüreni 15 gün sonra salıyorlar. Bir şey çıkmaz bundan.

Şimdi işin hukuki tarafını bırak ve git adamlardan özür dile sayfayı zaten kapattın adamlar tamam derse konu kapandı. Ha şikayet ederlerse kardeşim kusura bakma sen kaşınmışsın sanki lise itiraf sayfası açıyor.
14 yaşında bir çocuğun milletin aşk hayatıyla ne işi olur geleceğini güzel bitirmişsin kardeşim.

Abi ne korkuttunuz 14 yaşında çocuğu ya :D tamam yapmış bir hata da yani üstüne gitmeyin bu kadar. İtiraf sayfası yüzünden hapis yatacak değil ya. Ülkede karısını öldüreni 15 sonra salıyorlar. Bir şey çıkmaz bundan.

Hocam dedim yani hapis yatmaz en fazla uyarı ya da para cezası ama.
Siciline işleyebilirler çok pişman olur ileride yaptığına.
Ama özür dilersen bir sorun kalmaz bu kadar basit.

Hocam dedim yani hapis yatmaz en fazla uyarı ya da para cezası ama.
Siciline işleyebilirler çok pişman olur ileride yaptığına.
Ama özür dilersen bir sorun kalmaz bu kadar basit.
Bu olay sence mahkemeye taşınır mı :) Alelade bir İnstagram sayfasına 2-3 tane 30 yaşında adam yazı yazmış, çocuk da 14 yaşında bunlar büyük diye korkmuş. Daha bunlar gidip suç duyurusunda bulunacak da iş büyüyecek. Sadece korksun da sayfayı kapasın diye mesaj atmışlar.

Geri
Yukarı