İtopya 2 kez üst üste arızalı ürün gönderimi

hamzaaa0

Femtopat
Daha fazla  
09/11/2022 tarihinde İtopya üzerinden satin aldığım hazır sistem daha 1-2 ay bile geçmeden siyah ekran hatası verdi. Heryerde sordum araştırdım önce kendim çözmeye çalıştım sorunu sonra talimatlarina uyarak karşılayıp notunu faturasini falan koyup kargoladım, tamir sürecinde de hiçbir arama hiçbir bilgilendirme vesaire olmadı zaten. Üzerinden 10-15 gün geçtikten sonra yaşadığım bölgede deprem oldu başka bir şehre geçtik müşteri temsilcisini aradim ve bilgisayarin durumunu sordum, onarımı 2 gün önce bitti anakartinda arıza varmış onarıldı "sorunsuz çalışıyor" dediler. Aradan 1-2 hafta geçti ve tekrar şehir değiştirmek zorunda kaldım müşteri temsilcisini aradim kargolamalarini istedim kargoladılar tam bugün şu an 15 dakika önce falan bilgisayar elime geçti kurdum açtım 1-2 oyun testi yapayim dedim tekrar aynı arıza oluştu (siyah ekran, ekran kartından dolayı değil direkt hiçbir etkileşim yok sistem kilitleniyor gibi oluyor)
Bu saatten sonra sorunu çözmeye bile uğraşmak istemiyorum içimde bir gram heves kalmadi sistemim;

GTX 1660 Super Intel i3 10105F 8x2GB 3600MHz 18CL RAM H510M A Pro anakart.

Yeni konular

Geri
Yukarı