İncehesap 2.kez aynı ürün arızalı çıktı

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Selam dostlar.
10.02.2020 tarihinde İnceHesap üzerinden Steelseries Rival 600 oyuncu mouse sipariş verdim. Ürün elime 13.02.2020 tarihinde ulaştı. Bilgisayara bağladığımda hüsrana uğradım. Mouse ışıkları yanıyor,tıklama yapıyor,makro tuşları çalışıyor ancak hareket etmiyordu. Daha sonrasında laptopa bağlayıp bir de oradan kontrol etmek istedim ancak aynı sorun devam etti. Daha sonrasında internetten araştırdım bir çok sorun yaşanmış Rival 600 mouse ile. Hemen tabiki iade oluşturdum,müşteri hizmetlerini arayıp bilgi verdim,ürünü gönderdim. Daha sonrasında ürün servise yollanmış ve 20 iş günü inceleme sürelerinin olduğunu belirttikten sonra beklememek için müşteri hizmetlerini tekrardan arayıp yeni ürün sipariş edeceğimi serviste ki ürünün iadesini istediğimi belirttim. Sağolsunlar ilgilendiler yeni ürün sipariş verdim. Tabi bu bahsettiğim olay 21.02.2020'de gerçekleşti. Yeni ürün 24.02.2020 tarihinde elime ulaştı. Ürünü sisteme bağladığımda hiç ışık dahi yanmadı. Ve bir şok daha yaşadım. Aynı ürün,aynı firma ikinci arıza. Tabi hemen bu ürün için de video ile birlikte iade oluşturdum,müşteri hizmetleri ile görüştüm. Değişim için firmaya ürünü gönderdim. Bugün 27.02.2020 ilk siparişimde ki mouse ücreti bile henüz iade olmadı. İkinci ürün için de değişim kim bilir ne zaman sağlanacak. Şanssızlık mı? Bahtsızlık mı? Bilemedim doğrusu.

Geçmiş olsun. Biraz şanssızlık bence. Çünkü satıcı firma ürünleri kapalı kutu alıp o şekilde satıyor, ürünleri test etmek gibi bir sorumlulukları olmadığı için pek satıcının suçu var diyemeyiz. Bu SteelSeries ile alakalı bir durum. Son zamanlarda SteelSeries fareleri ile ilgili çok fazla şikayeti olanlar var. Çoğunluk kısa zamanda kasa veya kaplama bozulması şeklinde.
Benim tavsiyem tekrar SteelSeries fare almamanız olur. Alışveriş yapacağınız yer size kalmış.

Merhaba. İstanbul da iseniz mecidiyeköy de gülbağ caddesinde oksid bilişime giderseniz sorununuzu orada hızlı bir şekilde çözersiniz. İncehesap oksid bilişim aynı firma.

İncehesap ile ilgili bir durum yok, maalesef üründen yana şansınız gülmemiş.
Corsair harpoon rgb kullanıyorum, memnunum önerebilirim.
Normalde logitech g300s kullanıyorum. Değiştirmek istemiştim mouse da elime çok güzel oturuyordu. Hissiyatı aşırı güzeldi ama nasip olmadı valla :)
Merhaba. İstanbul da iseniz mecidiyeköy de gülbağ caddesinde oksid bilişime giderseniz sorununuzu orada hızlı bir şekilde çözersiniz. İncehesap oksid bilişim aynı firma.
Malesef İstanbul'da değilim.
Geçmiş olsun. Biraz şanssızlık bence. Çünkü satıcı firma ürünleri kapalı kutu alıp o şekilde satıyor, ürünleri test etmek gibi bir sorumlulukları olmadığı için pek satıcının suçu var diyemeyiz. Bu SteelSeries ile alakalı bir durum. Son zamanlarda SteelSeries fareleri ile ilgili çok fazla şikayeti olanlar var. Çoğunluk kısa zamanda kasa veya kaplama bozulması şeklinde.
Benim tavsiyem tekrar SteelSeries fare almamanız olur. Alışveriş yapacağınız yer size kalmış.
Valla firma kaynaklı olmadığını bende biliyorum ama iki ürün de arızalı olunca tedarikçilerini değiştirmeleri gerektiğini umarım anlarlar :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı