İtopya Açılış İndirimi

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir şey savunduğum yok. Sadece karşılaştırmalarınızı düzgün yapmanız için uyardım ve illa ki birkaç ürünün ucuz olması genel olarak ucuz olduğu anlamına gelmez Vatan bilgisayar gibi.

Biraz dikkatli baktığımda 50 üründen 2 - 3 tanesi tek diğerlerine göre ucuz. Sizde araştırırsanız fark edersiniz. + Yaptığım karşılaştırmalar gayette Itopya sitesinden daha ucuz sadece tek bir karşılaştırmayı hatalı yaptım Extreme Edition yerine düz versiyonu atmıştım onuda düzelttim sizin söylemenizle.

Yani benim diyeceğim şu ki; Itopya pahalı.

Biraz dikkatli baktığımda 50 üründen 2 - 3 tanesi tek diğerlerine göre ucuz. Sizde araştırırsanız fark edersiniz. + Yaptığım karşılaştırmalar gayette Itopya sitesinden daha ucuz sadece tek bir karşılaştırmayı hatalı yaptım Extreme Edition yerine düz versiyonu atmıştım onuda düzelttim sizin söylemenizle.

Ürünler direk itopya pahalı denilerek geçilmemeli araştırılmalı. Mesela i5 7400 Itopya üzerinde 804 TL, Vatan bilgisayarda ise yaklaşık 900 TL, Hepsiburada da ise 850TL civarı. Benim düşünceme göre genelleme yapılmamalı, ürüne göre araştırarak alınmalı. Yeri gelir A mağazası ucuza satar, yeri gelir farklı ürünü piyasaya göre daha pahalı satar.

1060 ve 1070 fiyatlarına bakmamışsınız ;).

GTX 1080'e gelen son indirimle beraber NVidia'nın GTX 1070 fiyatlarında 1400TL civarı geri çekme yapması gerekmekte.Şimdi olmasa bile zaten eldeki stoklar bitince ister istemez olacak.Yoksa daha kimse 1070 almaz.

Yarın yeni açılan mağazalarına gideceğim bakalım sitede stokta yok diyor. Mağazasında olur mu acaba bilemiyorum. Şansımı deneyeceğim :D

Bir iki ürün seçip İtopya pahalı demek çok saçma. Genel olarak daha ucuz ürünleri. Amacınız ne onu anlamadım ? Başka bir mağazanın çalışanı falan mısınız ? Ürünleri genel olarak diğerlerinin yanında ucuz. https://www.itopya.com/MSI-GeForce-...DDR5X-256Bit-DX12-Sivi-Sogutmali-Ekran-Karti/ Bu ürün diğer yerlerin hepsinden ucuz mesela. Şimdi de pahalı diyin hadi ? Bazı ürünler ucuz olup bazıları pahalı olabilir. Ama genel olarak bütün ürünleri karşılaştırdığınızda İtopya ucuz oluyor.

Ben daha önce alışveriş yaptım güvendiğim bir site.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı