İtopya Aldığım Ürünün Anında İptal Sorunu

sefamrc

Centipat
Arkadaslar dun bayram indirimi var diye İtopya'dan ekran satin aldim.
Ancak ekranin benim istedigim degil yanlis olduğunu fark ettim ve siparişin iptalini verdim.
Siparisin iptalini verdigimde iptal talebiniz değerlendiriliyor yaziyor.
Benim sorunum aninda iptal etmeme rağmen kredi kartina 6 taksit yaptığım icin taksit taksit ger ödeme yapılıyormuş. Çok saçma degil mi? Benden direk cekiyor ver odemeyi 6 ay bekliyorum tamami icin. Bunu görünce de bende iade talebimden vazgeçmeye karar verdim bari urunun alayim dedim kullanirim ancak bayram arifesi ve sokağa cikma yasagi oldugu icin hiçbir sekilde ulaşamadım İtopya'ya. Twitter, Instagram gibi sosyal medayalardan DM attim ama geri dönüş yok.
İnternette 2017'de yazilmis bir forum mesajinda ‘İtopya iptali onaylamadan sizi ariyor ve ona gore iade talebini geri çekebilirsiniz’ yazmislar. Acaba şu anda öyle bir sistem var mi? Başına gelip yaşayan var mi?

Ya da ben tamamen yanlış biliyorum taksitli cekmeme rağmen iptal ettiğimde direkt aninda geri gelir mi ücreti?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopyada bu tarz sıkıntılar yüksek müşteri hizmetlerine umarım kolay ulaşıp derdinizi anlatarak halledersiniz günlük 2-3 saat harcanıyordu yoğunluktan mecbur kalmadıkça tercih etmeyin.

Aklinizda olsun. Urunleri alirken taksitle almayin. Cunku, iade olursa paranizi taksitle alirsiniz.

Enpara kredi kartiniz varsa, alisverisi tek cekim olarak yapin. Urunu aldiktan sonra sorun yok ise, ekstre kesim tarihine kadar urunu 6 taksit olarak ucretsiz bir sekilde kendiniz yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı