İtopya başkasından iade aldığı ürünü bana satmış olabilir mi?

Hocam itopyayı savunduğumdan değil ama ilk iade edildiğinde başka ürünler ile karışmış olabilir ya da ürünü tamir ettiklerini sanıp tekrar satışa sunmuş ta olabilirler.

Merhaba arkadaşlar, 1 hafta önce bir monitör aldım. Işık sızması olduğunu fark ettim hatta bununla ilgili bir konu açmıştım. Çok önemsemedim ama başka ışık sızması yaşayanların sorunlarına da bakıyordum internette aynı zamanda. Şikayet var da aynı benim monitöre sahip birisinin şikayetini gördüm ve tıpatıp aynı noktalarda ışık sızması vardı ve monitörünü iade ettiğini gördüm. Fotoğrafları da buraya yüklüyorum. İki farklı monitörde tıpatıp aynı noktalarda ışık sızması olabilir mi yoksa bana bu arkadaştan iade aldıkları monitörü mü yollamışlar? Bu durumda direkt iade talep edebilir miyim?

Bu benim kendi çektiğim fotoğraf.

Eki Görüntüle 1962615

Bu da Şikayetvar'dan aldığım fotoğraf.

Eki Görüntüle 1962620

Gaming gen TR bile yapıyor İtopya'ya şaşırmamak lazım aşağıdaki bana gelen iade gelmiş ürünün konusu var müsait olduğunuzda kendinizde bir bakın.

Gaming.gen.tr kutusu açılmış ürün yolladı!

Hocam öncelikle büyük geçmiş olsun. Monitör'ün markasını ve modelini yazarsanız çok iyi olur. Bizde uzak durmuş oluruz. Malum bende yakın zamanda monitör almayı düşünüyorum.

ASUS ROG XG27aqv monitörün modeli. İtopya yenisini gönderdi ve aynı noktalarda yine ışık sızması var. Kronik bir problem anladığım kadarıyla.

Geri
Yukarı