İtopya bilgisayar ürünleri kargolamıyor

BayKedi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
30 Haziran'da aldığım DADG2 sistemi İtopya 1 haftadır kargolamıyor, sitesinde "En geç 8 Temmuz'da kargolanacaktır" yazıyor, bugün aradım müşteri hizmetleri bugün içinde kesin kargolanacaktır dedi, az önce sitesine baktığımda tarih değişmiş ve en geç 15 (15 temmuz resmi tatil unutmuşlar galiba) Temmuz'da kargoya verilecektir yazmışlar. Kurumsallık sıfır.

Son düzenleme:
30 Haziran'da aldığım DADG22 sistemi İtopya 1 haftadır kargolamıyor, sitesinde "En geç 8 Temmuz'da kargolanacaktır" yazıyor, bugün aradım müşteri hizmetleri bugün içinde kesin kargolanacaktır dedi, az önce sitesine baktığımda tarih değişmiş ve en geç 15 Temmuz'da kargoya verilecektir yazmışlar. Kurumsallık sıfır.
Benimde irsaliye ve garanti belgemi yollamamışlar. Yarın aranacak dendi hala telefon yok.

Sistemim sorunsuz bir şekilde gelsin ona bile razıyım 1-2 gün bile mail atabilirler faturayı.
Mail atmıştım başka sorundan dolayı ama dönüş alamadım. Mail gibi şeyler süs olsun diye.
Böyle kurumsallıktan uzak markalardan kaçınmak gerek. 10 kişiyi memnun edip arada 3 kişiyi rezil ediyorlar.
O kadar tanınan kişiler ile anlaşma yapılıp böyle rezillik olması.

UPS ile geç geliyor maalesef. 3 gün bekledim kargolanması için. Bir de sizinki hazır sistem olunca daha da gecikmesi normal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı