İtopya bilgisayar ürünleri kargolamıyor

Hatta parasını geri alabiliyorsanız geri alın, başka yerden alın isterseniz. İtopya diye hayatınızda bir şey olmasın. Ertesi gün itopya mı o da ne diyin :)
Müşteri hizmetlerini aradığımda "en geç çarşambaya kadar kargolanacak" deniyor. Mağazanızdan elden alabilirmiyim dediğinde ise hayır dedi, yani seve seve kargolanmasını bekliyeceğim.

Müşteri hizmetlerini aradığımda "en geç çarşambaya kadar kargolanacak" deniyor. Mağazanızdan elden alabilirmiyim dediğinde ise hayır dedi, yani seve seve kargolanmasını bekliyeceğim.
Dedikleri lafı tahmin ediyorum. Parçaları toplayan çalışan bugün izinde yarın gelecek vs. Çünkü bana dedikleri laf buydu. Üşenmediğim bir zaman arayıp tartışacağım.

Dedikleri lafı tahmin ediyorum. Parçaları toplayan çalışan bugün izinde yarın gelecek vs. Çünkü bana dedikleri laf buydu. Üşenmediğim bir zaman arayıp tartışacağım.

Bu çarşamba kargolanacak dedi ama emin değilim, 15 temmuz yazmışlar büyük ihtimal toplu kargo yaparlar ve haftaya pazartesi de kargolayamazlar 15 temmuz resmi tatil olduğu için salı gününe aksar.

Bir güncelleme yapayım, ürünüm salı günü şaşırtıcı bir şekilde geldi. Kutuların içinde fatura mı bulamadım ne yazık ki sadece "sevk irsaliyesi" vardı. İtopya'ya yazdığımda faturamın 3 gün içinde geleceği söylendi hala beklemedeyim.

Bir güncelleme yapayım, ürünüm salı günü şaşırtıcı bir şekilde geldi. Kutuların içinde fatura mı bulamadım ne yazık ki sadece "sevk irsaliyesi" vardı. İtopya'ya yazdığımda faturamın 3 gün içinde geleceği söylendi hala beklemedeyim.
Yanlış bilmiyor isem sevk irsaliyeleri fatura olarak da geçmekte hocam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı