İtopya Black Friday kargo gecikmesi

Benim monitörde yaklaşık 10 günde gelmişti. Fiyat farklı fazla yoksa bu siteden alışveriş etmemeye çalışın.
Arada 500₺ olmasa ben de buradan almayacaktım fakat güzel indirim vardı, daha fazla verip başka yerden alsaydım keşke.

ViewSonic 23.6" VX2458-MHD, neden sordunuz ki?

Ben de 500₺ fark ile almıştım da merak ettim. Aynı monitörü aldık sandım. Bende XG2405 modelini aldım. Maalesef 2. alışım olacak, ilk alışım amazondandı ve sonu ölü pikselle bitti. Şimdi de ne kadar bekleyeceğimi bilmediğim bir süre zarfının üstüne ölü piksel çıkarsa en son gidip Vatan'dan alacağım :D.

Ben de 500₺ fark ile almıştım da merak ettim. Aynı monitörü aldık sandım. Bende XG2405 modelini aldım. Maalesef 2. alışım olacak, ilk alışım amazondandı ve sonu ölü pikselle bitti. Şimdi de ne kadar bekleyeceğimi bilmediğim bir süre zarfının üstüne ölü piksel çıkarsa en son gidip Vatan'dan alacağım :D.
Kasayı KDV indirimleri ile Vatan'dan topladım, daha testlerini falan yapamadım tek isteğim ön dört gün geçmeden gelebilmesi monitörün ki sistemde bir problem varsa on dört günlük değişim süresinden yararlanabileyim. Keşke monitörü de Vatan'dan alsaydım.

Başka bir konudaki bir arkadaşımızın, cuma akşam vermiş olduğu sipariş kargoya verilmiş. En azından birini görebildik. Kargoya veriyorlar arada bazı ürünleri, neye göre bilinmemekle birlikte.

1 Saat sonra 1.sıraya yerleştiğimde yüzüme kapattılar açar açmaz. Ben daha da alışveriş yapmam fiyatı çok fark etmediği sürece.
Ürünü kurtarabilirsek dahası yok zaten. Bugün de ses çıkmazsa, direkt haftaya kalacak gibi. 10 günü geçmiş olacak böylece. Çin'den geliyor heralde.

Yeni konular

Geri
Yukarı