İtopya Black Friday kargo gecikmesi

İşin ilginç yanı, kargoya verilme sırası falan da yok sipariş tarihi ile ilgili falan. Neye göre, kimin keyfine göre kargoya verilecek benim ürünüm.
Binlerce sipariş geliyor arkadaşlar anlayışlı olun.
Aynen bir ara gelir haklısın. Yıl bitmeden verirlerse mesela kargoya normal midir bu durum sizin açınızdan?

İşin ilginç yanı, kargoya verilme sırası falan da yok sipariş tarihi ile ilgili falan. Neye göre, kimin keyfine göre kargoya verilecek benim ürünüm.

Aynen bir ara gelir haklısın. Yıl bitmeden verirlerse mesela kargoya normal midir bu durum sizin açınızdan?

İtopya Vatan gibi zincir bir mağaza değil. 100'lerce işcisi yok. Bir mağazada 10 işçi falan var. Ne bekliyorsunuz anlamıyorum. O kadar sistemi montaj yapmak, test etmek kolay değil.

İtopya Vatan gibi zincir bir mağaza değil. 100'lerce işcisi yok. Bir mağazada 10 işçi falan var. Ne bekliyorsunuz anlamıyorum. O kadar sistemi montaj yapmak, test etmek kolay değil.

Hiç mağazasına gittiniz mi? 5kişi olsa dahi mağazada ilgilenecek adam bulamıyorsunuz. Çok az insan çalıştırıyorlar ve arkadaşların da dediği gibi bir sıra bir nizamı yok firmanın. Koca monitör Çanakkale'ye teslim edildi fakat benim küçücük SSD'im Kocaeli'ne teslim edilemdi. Bu arada Vatan olması önemli değil. Mesela Bilişimport.com'u örnek alalım. Siparişlerim hep 24 saat bile olmadan hep elime teslim edildi.*Depoları Ankara'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı