İtopya Black Friday kargo gecikmesi

Yok dostum, adamların umrunda değil. Arkadaş gitmişti bugün mağazaya, benim siparişi de sor dedim. Biz internet satışından bağımsızız bakamıyoruz bile demişler. Ne yaptıkları belli değil. Nanokatalog olma yolunda hızla ilerliyorlar.

Yok dostum, adamların umrunda değil. Arkadaş gitmişti bugün mağazaya, benim siparişi de sor dedim. Biz internet satışından bağımsızız bakamıyoruz bile demişler. Ne yaptıkları belli değil. Nanokatalog olma yolunda hızla ilerliyorlar.

Nanokatalog'un olayı ne gerçekten bilmiyorum yani.

Muhtemelen öyle, stokta olmayan ürünü itelediler bize. Parasından mis gibi faiz kasıyorlar, iade etsek işlerine gelir? Hem ucuza vermemiş olurlar, hem parayı işletmiş olurlar. Güzel taktik aslında. Olmayan malı sat, uzun süre müşteriyi bekletip parasını kullan sonra da yıldırıp iptal ettirt siparişi.
İade etsem desek en az 10 gün para iadesi bekleyeceğim. O kadar süre beklesem belki kargoya verecekler. Üstelik aldığım kulaklığı bir daha bu fiyata bulmam olanaksız gibi. Mecbur bekliyoruz işte. :/

Nanokatalog'un olayı ne gerçekten bilmiyorum yani.

Onlar da dolandırıcılığa başlamadan önce, stokta olmayan ürünleri ucuza satıp, yurtdışından tedarik ederek müşteriye veriyorlardı. Ama düşün dolandırıcı bile bunlardan dürüst, not olarak en azından stokta yok 7-14 gün sürer teslimat diyordu. Bunlar da aynısını yapıyor muhtemelen.

Onlar da dolandırıcılığa başlamadan önce, stokta olmayan ürünleri ucuza satıp, yurtdışından tedarik ederek müşteriye veriyorlardı. Ama düşün dolandırıcı bile bunlardan dürüst, not olarak en azından stokta yok 7-14 gün sürer teslimat diyordu. Bunlar da aynısını yapıyor muhtemelen.

Bende ondan korkuyorum umarım bir şey olmaz ama böyle bir şey olsaydı mağazaları aktif olmazdı diye düşünüyorum.

Muhtemelen öyle, stokta olmayan ürünü itelediler bize. Parasından mis gibi faiz kasıyorlar, iade etsek işlerine gelir? Hem ucuza vermemiş olurlar, hem parayı işletmiş olurlar. Güzel taktik aslında. Olmayan malı sat, uzun süre müşteriyi bekletip parasını kullan sonra da yıldırıp iptal ettirt siparişi.
iptal edincede 14 gün de ordan beklet.. ohh gelsin faizler.

20 Kasım'da verdiğim sipariş hala kargoya verilmedi. Çok net stokta olmayan ürünleri satıyorlar. Arkadaşımın bir hafta önce vermiş olduğu klavyesi eline ulaştı. Biz hala bekliyoruz. Mail attığımda da bir buçuk hafta içerisinde verilir diyorlar şaka gibi.

Bugün 13. gününde 17.05'te kargoya verildi ama UPS'den sorgulattığımda paketiniz UPS'e teslim edilmek üzere beklemektedir diyor. Bu hafta içi elime ulaşır umarım.

Arkadaşlar olumlu bir dönüş alan var mı yani son 2 gündür kargosu ulaşan?

9. günüm ve hala onaylanmasını bekliyorum ne güzel.
Bugün sistemi ups kargodan teslim aldım. Kurulumunu ve testleri yaptım sorunsuz çalışıyor. Ayrıca tüm ürünler sıfır ve bandrolleri üzerindeydi.

Tek sıkıntı kasa fanlarından birisini RGB aydınlatması çalışmıyor, aslında çok ufak olarak yanıyor ancak fanı renklendirmiyor. İtopya ile uğraşmak istemediğim için göndermeyeceğim.

Bugün sistemi UPS Kargo'dan teslim aldım. Kurulumunu ve testleri yaptım sorunsuz çalışıyor. Ayrıca tüm ürünler sıfır ve bandrolleri üzerindeydi.

Tek sıkıntı kasa fanlarından birisini RGB aydınlatması çalışmıyor, aslında çok ufak olarak yanıyor ancak fanı renklendirmiyor. İtopya ile uğraşmak istemediğim için göndermeyeceğim.

Hayırlı olsun siparişinizi ne zaman vermiştiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı