İtopya Black Friday kargo gecikmesi

Şu an değil ama daha önve çok yaşadım kasa almıştım mesela yanlış yere götürdükleri için 1 haftadan fazla beklemiştim başka siparişlerimi ede 4 5 günden önce elime hiç ulaşmadı

Cumartesi çalışıyor mu UPS Kargo? Bilginiz var mı?
20 Kasım'da ettiğim siparişim de bugün elime ulaştı. 30 Kasım'da kargoya verilmişti.

Ben de 21 Kasım'da sipariş ettim. 1'inde kargoya verildi. Hala beklemedeyim.

Peki UPS ile sorun yaşayan var mı? 3 gün önce kargoya verildi ama kargo hala elime ulaşmadı. Tahmini teslim tarihi dündü.

Şu an değil ama daha önve çok yaşadım kasa almıştım mesela yanlış yere götürdükleri için 1 haftadan fazla beklemiştim başka siparişlerimi ede 4 5 günden önce elime hiç ulaşmadı
Cumartesi çalışıyor mu UPS Kargo? Bilginiz var mı?

Ben de 21 Kasım'da sipariş ettim. 1'inde kargoya verildi. Hala beklemedeyim.
Hayır haftasonu çalışmıyor.

Hayir ulasmayacak ayni sorun bende vardi ups paketi teslim almadigini belirtti ve ups i biraz daha zorlayınca p.t.e Uzere beklemektedir yazisi 7 aralik olarak degistirildi.
anlayacagin hic bir sey yokmus gibi bir kac gun daha kilitlediler bana ...
Bugün öğlen 1 civarı ürünü getirip teslim ettiler. UPS hızlı getirdi baya.

21'inde verdiğim kasa, PSU, işlemci ve anakart siparişim 5 dk önce elime ulaştı. Darısı bekleyenlerin başına.

25inde verdiğim klavye siparişi dün kargoya verilmiş. UPS den sorgulatınca "Paketiniz UPS'e teslim edilmek üzere beklemektedir." diyor. Bakalım UPS ile imtihanımız nasıl olacak 😁

Geri
Yukarı