İtopya.com güvenilir mi?

Ben bir kaç kez alışveriş yaptım ve bir sorun yaşamadım. Bilindik bir firma ama yine de tutar büyüdüğü için insan tedirgin olabiliyor. Gidip mağazalarından alma şansınız var ise değerlendirebilirsiniz. Onun dışında da dediğim gibi bir kaç kez alışveriş yaptım ve sorun yaşamadım.

Ne kapıda ödemesi ya çok güldüm :D
Bakkaldan ekmek almıyorsunuz kapıda ödeme hiçbir sitede (bilgisayar ve parçalarında) yok.

Maksimum 1 hafta sürer di mi ? Kargo süresi. Teşekkürler herkese. Bir şey soracağım ben bu laptopu yıllık bakım için gigabyte'a mı götüreceğim ve servisine nereden yollayabilirim onu da söylerseniz memnun olurum ben Samsun'da yaşıyorum.

Maksimum 1 hafta sürer değil mi? Kargo süresi. Teşekkürler herkese. Bir şey soracağım ben bu laptopu yıllık bakım için Gigabyte'a mı götüreceğim ve servisine nereden yollayabilirim onu da söylerseniz memnun olurum ben Samsun'da yaşıyorum.

1 ayda sürebilir 3 günde bunu bilemeyiz hocam.

Deneyimi olan arkadaşlar paylaşabilir mi? Çünkü tek çekim ile ödeneceği için aklımda bir fikir olması lazım. Biraz riskli olduğunu düşünüyor ailem.

Riskli değil hocam fakat yaşadığınız yere bağlı istanbul/kocaeli 7 gün içinde gelir fakat başka şehirlerdeyseniz en geç 15 güne gelir zaten kargo takip var.

Arkadaşlar merhaba Gigabyte Aorus 15P KC isimli laptopu İtopya'dan almayı düşünüyorum ama babam pek güvenmedi kapıda ödeme seçeneği olmadığı için. Siz ne söyleyebilirsiniz kaç günde gelir? Güvenilir midir? Laptop alacağım için çok korkmuyorum yoksa masaüstü sistem almam İtopya'dan. Gecikme ihtimali var mıdır sizce? Stoğu belli olduğu için çok ihtimal vermiyorum ama fikrinizi bilmek isterim. Şimdiden teşekkürler. Bildiklerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Bu konuda bilgiye ihtiyacım var.
https://www.itopya.com/gigabyte-aor...806791cd6bd-1627150512-0-gqNtZGzNAuKjcnBszQoO

Güvenilir. Ben bilgisayarımı İtopya'nın mağazasına gidip toplamıştım.

Geri
Yukarı