İtopya.com güvenilir mi?

Riskli değil hocam fakat yaşadığınız yere bağlı istanbul/kocaeli 7 gün içinde gelir fakat başka şehirlerdeyseniz en geç 15 güne gelir zaten kargo takip var.
Anladım teşekkürler. Yani kesin bir şekilde dolandırılmam yani anladığım. Kargo takibi nereden görebilirim siteye üyelik yapınca ?

Arkadaşlar merhaba Gigabyte Aorus 15P KC isimli laptopu İtopya'dan almayı düşünüyorum ama babam pek güvenmedi kapıda ödeme seçeneği olmadığı için. Siz ne söyleyebilirsiniz kaç günde gelir? Güvenilir midir? Laptop alacağım için çok korkmuyorum yoksa masaüstü sistem almam İtopya'dan. Gecikme ihtimali var mıdır sizce? Stoğu belli olduğu için çok ihtimal vermiyorum ama fikrinizi bilmek isterim. Şimdiden teşekkürler. Bildiklerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Bu konuda bilgiye ihtiyacım var.
https://www.itopya.com/gigabyte-aor...806791cd6bd-1627150512-0-gqNtZGzNAuKjcnBszQoO

Gayet güvenilir ama kargo süresi indirimli günlerde çok sıkıntı hocam normal kış ayındaki siparişim 3 günde gelmişti fakat geçen yıl bayramda monitör alayım dedim 1 hafta boyunca paketlenme aşamasına bile geçilmemişti iptal etmiştim.

Anladım teşekkürler. Yani kesin bir şekilde dolandırılmam yani anladığım. Kargo takibi nereden görebilirim siteye üyelik yapınca?

Üyelik yapıp satın alım yapınca 1-3 gün içerisinde kargoya verilir size takip numarası verir örnek xxx kargo tarafından teslim edilecek ürünün takip kodu X1x1X1x1X1. gibisinden bakabilirsiniz zaten kargo şirketi yazar orada sitesine girip bakabilirsiniz.

Gayet güvenilir ama kargo süresi indirimli günlerde çok sıkıntı hocam normal kış ayındaki siparişim 3 günde gelmişti fakat geçen yıl bayramda monitör alayım dedim 1 hafta boyunca paketlenme aşamasına bile geçilmemişti iptal etmiştim.
Peki sipariş vermem için önerdiğiniz bir zaman var mıdır ? Ben bu Pazartesi'nin mantıklı olduğunu düşünüyorum.
Üyelik yapıp satın alım yapınca 1-3 gün içerisinde kargoya verilir size takip numarası verir örnek xxx kargo tarafından teslim edilecek ürünün takip kodu X1x1X1x1X1. gibisinden bakabilirsiniz zaten kargo şirketi yazar orada sitesine girip bakabilirsiniz.
Siz alışveriş yapmış mıydınız peki ? Bir de çağrı merkezini arayıp sorabilir miyim yoğunluklarını ?

Peki sipariş vermem için önerdiğiniz bir zaman var mıdır? Ben bu Pazartesi'nin mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Siz alışveriş yapmış mıydınız peki? Bir de çağrı merkezini arayıp sorabilir miyim yoğunluklarını?

Bugün ve yarın aktif olacaklarını sanmam, pazartesi sorabilirsiniz. Bugün geç oldu ve pazar günüde tatildir büyük ihtimalle. Ben alışveriş yapmadım arkadaşım yaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı