İtopya.com güvenilir mi?

Tamam, arkadaş duyduğunu yazmış olabilir ki yanlış bir şey de yazmamış. (Dolandırıcılar anlamında değil.) Sırf bu nedenden savcılığa vermek normal bir davranış değil. Alışveriş yapacak olsam bile İtopya'nın şu ayıbı yüzünden alışveriş yapmam.
Valla kendi kendilerinin kötü reklamlarını yapıyorlar hocam ben de cihaz topladım çok paranoyak olmama rağmen internetten topladım. Artık okuyarak öğrenerek alışveriş yaparken internetten yapıyorum fiyatlar oldukça uygun oluyor. Böyle şeylere rast gelmek üzüyor beni arkadaş göz dağı verip yorumumu sildirmek istedi heralde anlamadım açıkçası.

Valla kendi kendilerinin kötü reklamlarını yapıyorlar hocam ben de cihaz topladım çok paranoyak olmama rağmen internetten topladım. Artık okuyarak öğrenerek alışveriş yaparken internetten yapıyorum fiyatlar oldukça uygun oluyor. Böyle şeylere rast gelmek üzüyor beni arkadaş göz dağı verip yorumumu sildirmek istedi heralde anlamadım açıkçası.
Hepimiz bu firmanın potansiyel bir müşterisiyiz. Böyle şeyler yüzünden müşterilerini kaybediyorlar. Bence İtopya özür dilemeli ve savcılığa başvurusunu geri çekmeli, siz de yorumu silmelisiniz.

İtopya'dan aldığım ürünü 1 saat sonra iptal ettim 2 gündür bekliyorum iptalin onaylanmasını daha önceden alan kişilerde de aynı sorunla karşılaşmışlar, 20 gündür para iadesi bekliyorum diyorlar. Kısacası uzak durun. Telefonlarımı da açmıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla ama asla alış veriş yapmayın malesef dolandırıcı bir site. Sitelerinde stokta gözüken bir bilgisayar sipariş ettim. Ve bu bilgisayarın ellerinde olmadığını 10 gün sonra arayınca öğrendim. Başkasını verelim dediler yüzsüz yüzsüz birde üstüne ekstra para istediler. Gerçekten baya güvenilir bir firma. Bende tabiki de gördüğüm her yere bu bilgiyi yazacağım ki başka insanlar dolandırılmasın.

Asla ama asla alış veriş yapmayın malesef dolandırıcı bir site. Sitelerinde stokta gözüken bir bilgisayar sipariş ettim. Ve bu bilgisayarın ellerinde olmadığını 10 gün sonra arayınca öğrendim. Başkasını verelim dediler yüzsüz yüzsüz birde üstüne ekstra para istediler. Gerçekten baya güvenilir bir firma. Bende tabiki de gördüğüm her yere bu bilgiyi yazacağım ki başka insanlar dolandırılmasın.
Ben yazdım böyle bir yorum gördüğümü beni sosyal medyadan ekleyip mahkemeye vereceğim diye tehdit etti yorumlara bak görürsün. Ne kadar güvenli de olsa daha almam. Bak 5 milyara sistem topladım oradan almam ama.

Yalnız şöyle bir düzeltme yapmalıyım dün gerçekten çok sinirliydim böyle saçma bir durum karşısında ama bugün mesaj atıp özür dilediler ve daha sonrada haftaya pazartesi istediğim ürünün geleceğini söylediler istersem de gene iptal ettirebileceğimi söylediler siparişi biraz geç olacak ama iptal talebimi iptal ettirdim haftaya gelecek inşallah ürünüm. Gelince bir mesaj daha yazarım. Alıp almamak size kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı