İtopya İade Süreci

Xeonayp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
İtopya'dan almış olduğum Cooler Master CK530 V2 TKL modelinde kasa açılması ve neredeyse her switchte yay sesi var. Bu durum canımı sıktı. İtopya'nın Ankara Şubesinden almıştım. İade için Müşteri Temsilcisi mağazadan alınan ürünlerde iade olamayacağını belirtti. Fakat 14 gün içinde iade imkanımız yok muydu? THH'ye başvursam kaç gün içinde sonuçlanır?

20220622_161047.jpg

@Cooler Master Türkiye

Niye olmasın? Mağazada üründe hata olmaz mıymış? Mail ile ulaşmayı dene, çağrı merkezlerinde her zaman işin ehli insan olmuyor.

14 gün içinde iade internetten alımlarda geçerli.
Mağaza da aynı şekilde, 14 gün iade hakkımız var.

THH 3-4 aydan önce sonuç vermez. Kasa açıklığı normal ve yay sesini üst düzey cihazlarda da yaşarsın. En basit bir O-Ring al geç.

Görüp aldığın için iade almaları mağazanın inisiyatifine kalmış. Servise gönderip klavyenin sorunlarını dile getir.
Görüp almak birşey değil, kutunun sadece sağ tarafı açık. Sorun klavyenin sol tarafında ben bunu nasıl göreyim? İade için konuşacağım.

11 Haziranda almıştım 25'inde gidip itiraz etsem 14 günün içerisine girer değil mi?

Mağaza da aynı şekilde, 14 gün iade hakkımız var.

THH 3-4 aydan önce sonuç vermez. Kasa açıklığı normal ve yay sesini üst düzey cihazlarda da yaşarsın. En basit bir O-Ring al geç.
O-Ring'ler hissiyatı rezaletleştiriyor. Foam ve Tape yapacaktım fakat kasanın açılması gerekiyor. Açmam dahilinde Cooler Master bana garantinin iptal olacağını belirtti.

Görüp almak birşey değil, kutunun sadece sağ tarafı açık. Sorun klavyenin sol tarafında ben bunu nasıl göreyim? İade için konuşacağım.

11 Haziranda almıştım 25'inde gidip itiraz etsem 14 günün içerisine girer değil mi?

O-Ring'ler hissiyatı rezaletleştiriyor. Foam ve Tape yapacaktım fakat kasanın açılması gerekiyor. Açmam dahilinde Cooler Master bana garantinin iptal olacağını belirtti.
Zaten 11 gün geçmiş. Her mağaza aynı politikayı uygulamıyor maalesef. Sizin için en iyi çözüm servis.

Peki ödemeye itiraz etsem? İnternette böyle bir şeyle karşılaştım. İtiraz sebebinde: "İşyerinin sunduğu üründe kusur var." Bu şekilde itiraz edersem ne şekilde sonuçlanır?

Geri
Yukarı