İtopya Deneyimim

Arctis 5 2019 Aldım ve kulaklıkta bir sıkıntı yok. Yani bu biraz garip bi soru aslında ne desem o tarafa çekilecek ve yalancı durumuna düşmek istemiyorum : ). Firmada belirli bir disiplin yok kargo şirketide aynı şekilde. Konudada bahsettiğim gibi ilk önce PC geldi ve bana 'aa monitör, kulaklık, klavye, mouse unutmuşuz pardon' denildi. Ne demek pardon? Boru mu bu para verdiğim şeylerin 3/4 gelmemiş pardon diyorlar aramasak beklesek gelmeyecek yani. Tamamen şansınıza kalmış bişey belkide kargo sıkıntı yapar belkide stokta yok derler. Size tavsiyem alabiliyorsanız mağzasına gidip alın. Eğer alamayacaksanız mağzadan yerinizde olsam işi riske atmazdım gider biraz daha fazla verir Vatan dan falan alırdım ama sizin fikriniz tabiki.

Alacağım kulaklık bu;
Bu kulaklıkta maalesef vatanda bulunmuyor. Daha üst modelleri bulunuyor, onlara da para dayanmıyor maalesef. Alacağım tek parça bir kulaklık, sonuçta mağazadan alacaklar direk kargoya verecekler, birşeyi montajlayıp üstüne Windows kurmayacaklar ya.

Normal şartlarda tabiki bir şey olmaz ama normal şartlarda diyebilmemiz için firmanın da normal bi firma olması gerek : D . Güzel kulaklık, umarım bir sıkıntı çıkmaz. Hayırlı olsun şimdiden : ).

Normal şartlarda tabiki bir şey olmaz ama normal şartlarda diyebilmemiz için firmanın da normal bi firma olması gerek : D . Güzel kulaklık, umarım bir sıkıntı çıkmaz. Hayırlı olsun şimdiden : ).
Teşekkürler, bugün kendilerine sipariş vermeden önce mail attım, ürünün stoğu cidden var mı yok mu gibilerinden yarım saat içerisinde geri dönüş yaptılar mailime. Beklenmedik performans sanırım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…