İtopya garanti süreci ne kadar sürer?

EmrHean

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 6800H - RTX 3050Ti
Bir kaç gün önce ekran kartını garanti için kargoladım. Kargo takip numarasına göre ellerine ulaşmış. Daha önce göndermiş olanınız varsa, bu sürecin ne kadar sürdüğü hakkında bilgi verebilir diye umuyorum. 20 günlük yasal süreden bahsetmiyorum. Ortalama ne kadar sürüyor işlemleri onu soruyorum.

Bir kaç gün önce ekran kartını garanti için kargoladım. Kargo takip numarasına göre ellerine ulaşmış. Daha önce göndermiş olanınız varsa, bu sürecin ne kadar sürdüğü hakkında bilgi verebilir diye umuyorum. 20 günlük yasal süreden bahsetmiyorum. Ortalama ne kadar sürüyor işlemleri onu soruyorum.
Son durum nedir?Bende götürceğimde bugün.Nasıl ilgilendiler?Bu soruları cevaplarsan çok sevinirim.

Son durum nedir?Bende götürceğimde bugün.Nasıl ilgilendiler?Bu soruları cevaplarsan çok sevinirim.

Dostum kartı gönderdim zamanında. Kargo güne dahil edilmediğinden dolayı 21 günden bir kaç gün kadar fazla sürmüştü diye hatırlıyorum ancak benim durum tam İtopya ile alakalı değil. Ben İtopya'ya gönderdim onlara garantiye gönderdiler. Elden ver derdini anlat eğer parça ile alakalıysa gönderirler.

Ben de Mouse'u garantiye göndermek istemiştim. Kargo ücretini benim vermem gerekiyormuş. Ekran kartını ne kadara kargoladiniz acaba?

Dostum kartı gönderdim zamanında. Kargo güne dahil edilmediğinden dolayı 21 günden birkaç gün kadar fazla sürmüştü diye hatırlıyorum ancak benim durum tam İtopya ile alakalı değil. Ben İtopya'ya gönderdim onlara garantiye gönderdiler. Elden ver derdini anlat eğer parça ile alakalıysa gönderirler.

Bende götürdüm 2 gün önce elden, tüm kasayı bıraktım orada.

Ben de Mouse'u garantiye göndermek istemiştim. Kargo ücretini benim vermem gerekiyormuş. Ekran kartını ne kadara kargoladiniz acaba?
Ardığımda da belirttikleri gibi ödemeyi kendileri karşıladılar. (Ekran kartının kargosunu kendileri karşılıyorlarmış. Elbette anlaşmalı oldukları UPS üzerinden)

İtopya ürünü servise gönderecek,servisten iade değişim raporu çıkarsa iade veya değişim olacağını ben seçiyorum değil mi?Benden habersiz birşey olmaz değil mi?

İtopya ürünü servise gönderecek,servisten iade değişim raporu çıkarsa iade veya değişim olacağını ben seçiyorum değil mi?Benden habersiz birşey olmaz değil mi?
Bilgim yok dostum ama böyle bir kararı elbette kendileri vermezler.

Geri
Yukarı