İtopya GTX 1650 Super hazır sistem alınır mı?

Bütçe
4.000₺ - 5.000₺
Bence bir yanlışlık oldu. Kasa Everest değil. Ürün listesinde Xigmatek gözüküyor. Ayrıca son attığınız sistem evet dediğiniz gibi çok daha iyi ama o 200₺ benim için çok önemli. :(
Eğer çok önemliyse Vatan'ı bir arayın, Everest olan sistemdeki kasa Xigmatek mi? Everest mi? Diye sorun. Xigmatek derse ucuz olanı alırsınız.

Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik
Toplu alacaksaniz boyle bir sistem dusunun derim ileride RAM ve depolama takviyesi ile canavar olur ve önü açık bir sistem. Ayri ayri alma imkaniniz varsa daha iyisi toplanir onu da belirteyim.

Alincak gibi degil açikcasi. 5200 liraya ölü soket yapısı olan işlemci 8 GB RAM var Intel 9. nesil onermiyorum buyuk bir firsat olmadikça 10. nesilleri de cep yakıyor genelde.
Bu sisteminizi çok beğendim. Kendim 240GB SSD'ye zaten sahibim. SSD'yi listeden çıkarıp RAM eklemesi yapabilirim. Ne dersiniz?
Eğer çok önemliyse Vatan'ı bir arayın, Everest olan sistemdeki kasa Xigmatek mi? Everest mi? Diye sorun. Xigmatek derse ucuz olanı alırsınız.
Eğer Xigmatek ise almaya uygundur yanii?

Eğer Xigmatek ise almaya uygundur yanii?
Evet, neredeyse aynı bilgisayarı kullanıyorum. Xigmatek der ise uygun bir zamanda mağazaya gidip o kasadan toplatın. Unutmayın ki, kutularda ne bir solukluk, ne bir iz, ne de yırtık olacak. Jilet gibi bir kutu ve güvenlik bandı bulunan parçaları isteyeceksiniz. Şunu da söyleyeyim, bilgisayarı alınca asla ama asla korsan Windows kurmayın. OEM key alın.

Evet, neredeyse aynı bilgisayarı kullanıyorum. Xigmatek der ise uygun bir zamanda mağazaya gidip o kasadan toplatın. Unutmayın ki, kutularda ne bir solukluk, ne bir iz, ne de yırtık olacak. Jilet gibi bir kutu ve güvenlik bandı bulunan parçaları isteyeceksiniz. Şunu da söyleyeyim, bilgisayarı alınca asla ama asla korsan Windows kurmayın. OEM key alın.
OEM Key nedir? Hiçbir bilgim yok.

OEM Key nedir? Hiçbir bilgim yok.
Windows'u asla bir bilgisayarcıya kurdurmayın. Onlar sizi kandırır ve korsan Windows yükler. Ya bir tanıdığa yaptırın ya da, Technopat kanalındaki UEFİ kurulum videolarını izleyin. Eğer format bilginiz yoksa onu da yapamazsınız. Bu işleri öğrenmek ciddi zaman istiyor. Oem key internette 5-10 tl civarına bulunabilecek Windows ürün anahtarlarıdır.
Daha iyi olur RAM eklemesi. 240GB SSD yeter diyorsaniz RAM ekleyin.
İnanın ki yetmez. En az 1 TB depolama alanı lazım oyunların bu kadar yüksek yer kapladığı zamanda. Ben bile 600Gb depolama alanı kullanıyorum 1Tb içinden.

Windows'u asla bir bilgisayarcıya kurdurmayın. Onlar sizi kandırır ve korsan Windows yükler. Ya bir tanıdığa yaptırın ya da, Technopat kanalındaki UEFI kurulum videolarını izleyin. Eğer format bilginiz yoksa onu da yapamazsınız. Bu işleri öğrenmek ciddi zaman istiyor. OEM Key İnternet'te 5-10 TL civarına bulunabilecek Windows ürün anahtarlarıdır.

Çok yakın tanıdığım biri bulunmakta ona sorarım. Olmadı OEM Key alırım. Vatan Bilgisayar'ı aradım. Hazır sistemler hakkında bilgileri yalnızca mağaralar verebilirmekteymiş. Kasanın Xigmatek olduğunu düşünüyorum. Resim yüklemesi yapılırken hata olmuştur (bence). Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik bu sistemde aklımı bir tık çeldi. Şu an ikisi arasında gidip geliyorum.

Çok yakın tanıdığım biri bulunmakta ona sorarım. Olmadı OEM Key alırım. Vatan Bilgisayar'ı aradım. Hazır sistemler hakkında bilgileri yalnızca mağaralar verebilirmekteymiş. Kasanın Xigmatek olduğunu düşünüyorum. Resim yüklemesi yapılırken hata olmuştur (bence). Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik bu sistemde aklımı bir tık çeldi. Şu an ikisi arasında gidip geliyorum.
Siz gideceğiniz şubeyi arayın. Genel merkezi değil. Bilgisayarın sitesinde resmin sol altındaki bölümde VTN ile başlayan bir kod olur. Onu şubedeki çalışana söylerseniz stokları ve neyin ne olduğunu söyler. Vatan iyidir, diğer siteleri boşverin. Bilen bir tanıdığınız var sanırım. Ona format attırın ve OEM kod ile etkinleştireceğim korsan istemem deyin. O size boşver uğraşma korsan kuralım derse de sakın izin vermeyin.

Siz gideceğiniz şubeyi arayın. Genel merkezi değil. Bilgisayarın sitesinde resmin sol altındaki bölümde VTN ile başlayan bir kod olur. Onu şubedeki çalışana söylerseniz stokları ve neyin ne olduğunu söyler. Vatan iyidir, diğer siteleri boşverin. Bilen bir tanıdığınız var sanırım. Ona format attırın ve OEM kod ile etkinleştireceğim korsan istemem deyin. O size boşver uğraşma korsan kuralım derse de sakın izin vermeyin.
Teknobiyotik'ten ve oradaki sistemden almam size göre uygun olmaz mı? (Windows işini temiz bir şekilde halledeceğim. )

Kodu maviyle çizdim.
Desktop Screenshot 2020.06.25 - 12.40.08.42.png

Geri
Yukarı