İtopya GTX 1650 Super hazır sistem alınır mı?

Bütçe
4.000₺ - 5.000₺
Çok yakın tanıdığım biri bulunmakta ona sorarım. Olmadı OEM Key alırım. Vatan Bilgisayar'ı aradım. Hazır sistemler hakkında bilgileri yalnızca mağaralar verebilirmekteymiş. Kasanın Xigmatek olduğunu düşünüyorum. Resim yüklemesi yapılırken hata olmuştur (bence). Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik bu sistemde aklımı bir tık çeldi. Şu an ikisi arasında gidip geliyorum.
Bunu da listeye alabilirsiniz 😀

Ekran kartını -200TL ile 1650S yapabilirsiniz ama bence 5500XT olarak bırakın.

Kasa maalesef EVEREST marka imiş.
Ben şu anda siteye giremiyorum da, ekran görüntüsü atsanız olur mu Teknobiyotik'ten? Bana sorarsanız asla İnternet'ten PC almanızı önermem, asla da almam.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Kasanın Everest marka olması çok etkileyecek mi? Hangi sistemi seçsem kasa yüzünden geri dönmek zorunda kalıyorum. Eğer çok etkilemeyecekse o sistemi almayı düşünüyorum.
Ben şu anda siteye giremiyorum da, Ekran görüntüsü atsanız olur mu Teknobiyotik'ten? Bana sorarsanız asla internetten PC almanızı önermem, asla da almam.
Buyurun:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200625_124742_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200625_124742_com.android.chrome.jpg
    187,8 KB · Görüntüleme: 44
Kasa maalesef EVEREST marka imiş.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Kasanın Everest marka olması çok etkileyecek mi? Hangi sistemi seçsem kasa yüzünden geri dönmek zorunda kalıyorum. Eğer çok etkilemeyecekse o sistemi almayı düşünüyorum.

Buyurun:
Everest kasaya asla yaklaşmayın. Teknobiyotik'den de almanızı önermem. Bu zamanda çok sorun yaşanıyor. Sizin için en iyisi bu olacaktır şu anda. INTEL 9400F-MSI GTX1660 SUPER GAMING X-H310-A PRO-WD 500GB SSD-KINGSTON 8GB RAM - Vatan Bilgisayar

Everest kasaya asla yaklaşmayın. Teknobiyotik'den de almanızı önermem. Bu zamanda çok sorun yaşanıyor. Sizin için en iyisi bu olacaktır şu anda. INTEL 9400F-MSI GTX1660 SUPER GAMING X-H310-A PRO-WD 500GB SSD-KINGSTON 8GB RAM - Vatan Bilgisayar

Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik bence güvenilir olduğunu düşünüyorum. Sistemi bu şekilde hallettim. Tek monitör kaldı. 60Hz veya 75Hz fark etmez 5.000'i geçmeden veya bir tık geçebilir monitör önerilerinizi bekliyorum.

Attığınız sistem çöp. Anakart, RAM'e bakınca anlaşılıyor, kasa mesh değil. Benim sistemimden 1000 TL daha pahalı.
Monitör önerilerinizi bekliyorum.

Sizin için en iyisi bu olacak:

2.png

Resimdeki özelleştirmeye bakabilirsiniz. Ayrıca site çok güvenilir. TOPLAM-_->>4240 TL. Monitörü alıp almamak size kalmış. Güç kaynağını satıp bu güç kaynağını alın.

Güç kaynağı:

.

Monitör:

.

Attığınız sistem çöp. Anakart, RAM'e bakınca anlaşılıyor, kasa mesh değil. Benim sistemimden 1000 TL daha pahalı.

Sizin için en iyisi bu olacak:

Eki Görüntüle 600427

Resimdeki özelleştirmeye bakabilirsiniz. Ayrıca site çok güvenilir. TOPLAM-_->>4240 TL. Monitörü alıp almamak size kalmış. Güç kaynağını satıp bu güç kaynağını alın.

Güç kaynağı:

.

Monitör:

.
Pekii bu sisteme ne dersiniz (SSD öylesine ekledim)

Dosya Ekleri

• IMG-20200625-WA0019.jpg
    IMG-20200625-WA0019.jpg
    185,7 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG-20200625-WA0018.jpg
    IMG-20200625-WA0018.jpg
    152 KB · Görüntüleme: 50
Hocam kasalar berbat, tek fan ve mesh değil. Yukarıdaki attığım sistemi alın, güç kaynağını satıp aşağıdaki linktekini alın.

Fsp Raider 550w / Ra550 12 Cm Fan Atx Power Supply 80 Plus Silver - n11.com
Sistemin en kötü yanı kasa mı? Bir arkadaş Xigmatek kasa alırsanız daha iyi olur demişti. Bütçem de öyle bir yerdeki çok oynanma yapınca da gidiyor. Attığınız sistem de güzel ama internetten alışveriş için kredi kartı vs. kısıtlama var, Vatan'a biraz onun için yöneldim.

sistemin en kötü yanı kasa mı? Attığınız sistem de güzel ama İnternet'ten alışveriş için kredi kartı vs. kısıtlama var, Vatan'a biraz onun için yöneldim.

Endişelenmeye gerek yok çok fazla araştırma yaptım, en güvenilir site. Kasada tek fan var, benimkisinde 5 fan ve mesh kasa, daha serin, stabil performans için kasa önemlidir. Sadece kasa da değil M.2 SSD ekledim sisteme ister alın ister almayın, mağazası olan yerlere kafayı takmayın. Aşağıdaki linke tıklayın 4.8/5 yıldız. 12 ay taksit var ne kısıtlaması onu anlamadım?

.

Geri
Yukarı