İtopya GTX 1660 Super stoğu gelir mi?

İncehesaba durmadan giydirenleri anlamıyorum.Gaming gecesinde gtx 1660 super gaming oc 1900 tlye geldi 3 iş gününde kurye ile getirdiler kırık çıkık yok maşallah. Arkadaşım itopyadan kulaklık sipariş etti 6 iş gününde geldi örneğin.

İncehesaba durmadan giydirenleri anlamıyorum.Gaming gecesinde gtx 1660 super gaming oc 1900 tlye geldi 3 iş gününde kurye ile getirdiler kırık çıkık yok maşallah. Arkadaşım itopyadan kulaklık sipariş etti 6 iş gününde geldi örneğin.
Müşteri her zaman haklıdır. Sonuçta internetten aldığımız ürüne bir miktar para veriyoruz ve elimize hasarsız bir şekilde ulaşması her türlü bizim hakkımız. Fakat bazı arkadaşlar tek bir siparişleri hasarlı geldiği için memnun kalamıyor siteden.

Müşteri her zaman haklıdır. Sonuçta internetten aldığımız ürüne bir miktar para veriyoruz ve elimize hasarsız bir şekilde ulaşması her türlü bizim hakkımız. Fakat bazı arkadaşlar tek bir siparişleri hasarlı geldiği için memnun kalamıyor siteden.
Heryere aynı hizmet veremedikleri doğrudur en azından ben memnun kaldım.(antalyada oturuyorum)

Daha bugün yurtiçikargodan kasam geldi. Gayet iyiydi hiçbir sıkıntı yoktu ve 24 saat dolmadan geldi. Bence fazla önyargılı yaklaşmayın. Kargosunu tek beğenmediğim firma Aras Kargo.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Untertaker: Yurtiçikargo.
Tombstone çekilen şey: kargom.

Geri
Yukarı