Zotac GTX 1660 super vs MSI GTX 1660 super

ByNexuS67

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım. Ekran kartım zotac 1660 super bu iki ekran kartı arasındaki fark nedir? Aklıma takılı kaldı keşke MSI alsaydim diye.

Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım. Ekran kartım zotac 1660 super bu iki ekran kartı arasındaki fark nedir? Aklıma takılı kaldı keşke MSI alsaydim diye.
Şimdi senin herhangi bir sorunun var mı? Yoksa eğer sıkıntı etmenize gerek yok. Çünkü her iki kartta aynı performansı veriyor. MSI GTX 1660S biraz daha iyi soğutmaya sahip.

Kendi kafanızı sıkmaya gerek yok. Aynı performans veriyor. Sadece marka ve model değişik.

Bir sorununuz yoksa kafaya takmayın.

Şimdi senin herhangi bir sorunun var mı? Yoksa eğer sıkıntı etmenize gerek yok. Çünkü her iki kartta aynı performansı veriyor. MSI GTX 1660S biraz daha iyi soğutmaya sahip.

Kendi kafanızı sıkmaya gerek yok. Aynı performans veriyor. Sadece marka ve model değişik.

Bir sorununuz yoksa kafaya takmayın.
ben yeni LoL ve valorant yükledim. Sistemi benden daha kötü olan arkadaşlarım benden daha yüksek fps alıyor bu sorunu çözemedim.

Zotac en iyisidir.

Zotac marka ekran kartları en iyisi diyemeyiz. Evet Zotac marka ekran kartları kalitelidir. Fakat en iyi olarak adlandırılamaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı