İtopya güvenilir mi?

Güvenilir bir firma fakat müşteri hizmetlerinden memnun değil genelde kullanıcılar. Ama teknik servisi vb gayet iyi diye biliyorum. Ayrıca İstanbul/Üsküdar da şubeleri var.

Ben sistem siparişi verdim ve 5. iş gününde kargoya verdiler. Kargo şirketi ürünü aldıktan 1 gün sonra bana teslim etti. Evet yoğunluk var gecikmeler olabilir ama bu demek değildir ki paran yanacak, güvenemezsin, ürününü alamayacaksın. Her firma gibi şikayetler olabilir çünkü müşteri her zaman haklıdır. Tavsiyem bütçeni ayarladıysan arzu ettiğin sistemi sipariş vermen olur çünkü fiyatlar durmuyor dolar kuru nedeniyle. Güvenle alışveriş yapabilirsin.

İnceleme var aslında ama farklı farklı modelleri olunca karışıklık oluyor. Benim modelde adreslenebilir desteği yok sadece ve arka fan ledsiz. Diğer her özellik aynı, buyrun gayet iyi incelemişler burada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videolarına bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı montaj vidasına takıldım, söktü ve geri koymadı sanki. 😁

Enis Kirazoğlu, Wtcn, Elwind gibi kişiler tercih ediyorsa boşa değildir.
Tercih ettikleri yok, sadece para karşılığı şakşakçılık yapıyorlar.

İtopya'nın satış sonrası desteği konusunda çok fazla şikayet var. Yayıncılara para yedireceklerine eleman tutsunlar. Sizin de uzak durmanızı öneririm.

İtopya'dan 28.04.2020'de verdiğim siparişimin bugün (9 gün sonra) kargoya verildiği bilgisi mail ile bildirildi. İnşallah cihazla ilgili bir sorun yaşamam.
Bu arada, 7. günde yolladığım maile cevap gelmemişti. Çağrı merkezini aradığımda da (7. günde), bekleyenler arasında 78. sırada olduğumu öğrenince telefonu kapatmıştım.
Yani siparişinizi vereceksiniz ve kargo gönderilene kadar hiç bir bilgi alamadan bekleyeceksiniz.
Bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı