İtopya Güvenilir Midir?

Sistem Güzel İtopya Güvenilir Gayet De İlgili Site Garanti Vb Koudada Sıkıntı Çekiceğiniz Sanmam

Güvenilir yer ama son zamanlarda bir iletişim problemleri var. Bazı arkadaşlar alış-veriş sonrası ulaşamadıklarını yazmışlar. Aklınıza kurt düşürmek gibi olmasın ama ulaşım imkanınız varsa daha rahat hareket edebilirsiniz.

böyle daha iyi olur eğer bütçeyi arttırabilirseniz ne yaptım. Ram 3000 mhz yaptım, anakart msi m450 pro ya çıkardım ve son olarak psu yu daha iyi daha yüksek daha verimliliği olan bir psu seçtim. Tabi seçim sizin şimdiden hayırlı olsun

Dosya Ekleri

• sistemsss.PNG
    sistemsss.PNG
    76,3 KB · Görüntüleme: 122
Bende aynı sistemi almayı düşünüyorum. Üzerine 300 verip b450 almak mı daha mantıklı yoksa bir tane daha 8 gblik 3000 mhz ram mi eklemek. Ayrıca 10 15 gün daha sabrederseniz yılbaşı indirimleri olacağını düşünüyorum

Ben kasamı yaklaşık 2 yıl önce oradan aldım. Tek sıkıntı istememe rağmen içine windows kurmamış olmalarıydı. Allah'a şükür garantilik bir durumum olmadı, o yüzden o konuda bir şey söyleyemem. Ha bir de sitelerinde GTX1060 alana For Honor oyun kodu verilecek yazıyordu ama gelmedi kod. Aradım Gtx 1070 için o kampanya falan deyip yan çizdiler ben biraz üsteleyince hakkım olan oyunu verdiler.

Allah razı olsun herşey için teşekkür ediyorum yarın alacağım banka havalesinden fazla anlamıyorum sonra yanlış manlış gider o yüzden kartıma yükleyip alacam inşallah :) bütçem 4100 tlye kadar yetiyo İnşallah biraz götürür beni :)
Yıl başına gelecek olursak yılbaşında fiyatlar artacak 2019 un yeni oyunlarının çıkmasıyla. benim görüşüm öyle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı